پیش بازی پرسپولیس- پیکان: قطعی شدن قهرمانی یا اسارت در طلسم جلالی؟

پیش بازی پرسپولیس- پیکان: برانکو مقابل طلسم جلالی

 

پرسپولیس اف سی – پرسپولیس درپی اولین پیروزی ۹۶ است.

 

چهارشنبه ۱۶ فروردین ۹۶، هفته بیست و ششم لیگ برتر

 

پرسپولیس تهران- پیکان تهران

 

ساعت ۱۸:۵۰ ورزشگاه آزادی تهران

 

پرسپولیس سال ۹۵ را با باخت مقابل الریان قطر به پایان رساند و سال ۹۶ را با شکست در آبادان شروع کرد.

 

درست است که فاصله پرسپولیس با نزدیک ترین تعقیب کنندگانش ۹ امتیاز است و باخت مقابل صنعت نفت احتمالا مانعی برسرقهرمانی قرمزها نخواهد بود اما این تیم پس از دو باخت متوالی می‌خواهد یک برد را تقدیم هوادارانش کند.

 

پرسپولیس چهارشنبه میزبان پیکان است و پس از این بازی در لیگ قهرمانان آسیا با الریان قطر بازی دارد؛ دیداری که در آن محکوم به برد است و به همین دلیل پیش از آن بازی مهم با الریان به دنبال این است که با یک برد به دیدار آسیایی خود برود.

 

پیروزی پرسپولیس در بازی با پیکان موجب خواهد شد این تیم به قهرمانی زودهنگام خود نزدیک تر شود.

 

برانکو و پرسپولیس فردا(چهارشنبه) با یک سد بزرگ روبرواند. برانکو از زمانی که هدایت پرسپولیس را برعهده گرفته چهار بار برابر مجید جلالی قرار گرفته است و هیچگاه پیروز نشده است. سه تساوی و یک باخت حاصل کار برانکو دربرابر جلالی بوده است و باید دید او می تواند این طلسم را این بار بشکند.

 

در آنسوی میدان پیکان در نیم فصل دوم تیم پرنوسانی بوده است. این تیم پس از دو باخت موفق شد در هفته قبل ماشین سازی را سه بر یک شکست دهد و با تیم چهارم جدول هم امتیاز شود. پیکان حالا برای چهارم شدن و رسیدن به سهمیه آسیایی شانس زیادی دارد.

 

بازی پرسپولیس-پیکان رقابت دو مدعی آقای گلی هم هست. مهدی طارمی در جدول گلزنان با ۱۳ گل مشترکا به همراه ساسان انصاری در صدر قرار دارد. گادوین منشا هم با ۱۲ گل در تعقیب طارمی است.

 

پرسپولیس در ۱۴ بازی اخیر خود در لیگ مساوی نکرده و ۱۱ برد داشته است. پیکان هم ۹ بازی است مساوی نکرده و در ۱۴ بازی اخیرش تنها یک مساوی داشته است. با این حساب نباید از این بازی انتظار تساوی داشت.

 

دو تیم برای این بازی مهم محرومی ندارند. البته در جمع پرسپولیسی ها رامین رضاییان کنار گذاشته شده است.

 

موقعیت دو تیم در جدول :

 

 

 
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz