پیوس : پرسپولیس به‌دلیل کم تجربگی قهرمان نشد

پرسپولیس اف سی :  فرشاد پیوس که دو روز پیش سپیدرود را از رقابت‌های لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول آورد، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: خوشحالم که این اتفاق رخ داد و سپیدرود در این مدت از طرف هواداران متعصبش به‌خوبی حمایت شد. همه زحمت کشیدیم تا این اتفاق مهم رخ دهد و خوشحالم که شادمانی طرفداران سپیدرود و مردم رشت را می‌بینم. امیدوارم که این تیم در رقابت‌های لیگ دسته اول عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته باشد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است فصل آینده هم در این تیم بماند یا خیر، خاطرنشان کرد: راستش را بخواهید هنوز با باشگاه صحبت نکرده‌ام و الان در تهران هستم تا چند روزی استراحت کنم. فصل بسیار سختی را پشت‌سر گذاشتیم و زمانی که اینجا آمدم تیم شرایط خوبی نداشت. هنوز ماندن یا جدایی‌ام مشخص نیست و باید با مسئولان باشگاه صحبت کنم. البته این را هم باید بگویم که هیچ مشکلی با باشگاه نداشتم و همکاری بسیار خوبی بین ما وجود داشت.

مهاجم پیشین پرسپولیس درمورد اینکه این تیم نتوانست در لیگ برتر به قهرمانی برسد، عنوان کرد: پرسپولیس تیم خوبی داشت و باید در بازی با نفت تهران، قهرمانی خودش را تا حدود زیادی قطعی می‌کرد. من معتقدم پرسپولیس به‌دلیل کم‌تجربه بودن قهرمان نشد، ولی برانکو ایوانکوویچ در این تیم عملکرد بسیار خوبی داشت و او از نظر من یک مربی عالی است. پرسپولیس باید روی برانکو برنامه‌ریزی کند و امیدوارم در فصل آینده موفقیت‌های بیشتری نصیب این تیم شود.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of