کار را رحمتی در آورد نه داور

پرسپولیس اف سی: در واکنش به انتقادات استقلالی‌ها از داوری دربی، رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: محسن ترکی و به طور کلی تیم داوری ما تلفیقی از جوانان و باتجربه ها بودند که به خوبی از عهده قضاوت دربی 81 درآمدند.

فریدون اصفهانیان درباره قضاوت محسن ترکی در دربی 81 پایتخت اظهار داشت: از تیم داوری تشکر می کنم که عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت. از بازیکنان دو تیم و کادرفنی آنها نیز ممنونم که همکاری لازم را داشته اند و فضای خوب و سالمی را ایجاد کردند تا یک بازی زیبا را شاهد باشیم. محسن ترکی و به طور کلی تیم داوری ما تلفیقی از جوانان و باتجربه ها بودند که به خوبی از عهده قضاوت دربی 81 درآمدند. به این عزیزان تبریک می گویم و امیدوارم در آینده نیز به موفقیت های روزافزون برسند.

وی ادامه داد: قبل از این بازی فشار زیادی به ما آوردند تا از داور خارجی برای این مسابقه استفاده کنیم اما خوشحالم به عنوان رئیس کمیته داوران مقاومت کردم. در گذشته داوران خارجی در دربی اشتباهاتی داشته اند که غیرقابل جبران بود اما دیروز دیدیم که محسن ترکی بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشت.

اصفهانیان درباره انتقادهایی که پرویز مظلومی و مجید صالح از ترکی انجام دادند و عنوان کردند او کار را برای پرسپولیس درآورده خاطرنشان کرد: شما بروید از کارشناسان بپرسید که در بازی دیروز کدام تیم عملکرد بهتری داشتند. چیزی که به من مربوط می شود می گویم تیم داوری قضاوت مطلوبی داشت و حتی در صحنه ای که استقلالی ها معترض بودند باید بگویم وقت اضافه بازی کاملا درست لحاظ شد. حتی شاید چند ثانیه هم ترکی می توانست بیشتر بازی را ادامه دهد.

وی افزود: هرکسی می تواند هر نظری بدهد. بروید یک بار دیگر فیلم بازی را ببینید تا متوجه برخی مسائل شوید. آقای مظلومی دیروز اگر رحمتی را نداشتید تیم شما به این نتیجه نمی رسید. به عبارت بهتر این رحمتی بود که کار را برای شما درآورد. امیدوارم مسئولین و مربیان فوتبال ما با چشم بصیرت به داوری کشور نگاه و واقعیت ها را در حق داوران ایرانی ادا کنند.
1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
علیرضا Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
علیرضا
Guest
علیرضا

خخخخ چی کار کرد رحمتی تو این صحنه