کامرانی‌فر: داور به رحمتی گفته بعد از دعا زودتر بچرخد

پرسپولیس اف سی: رئیس دپارتمان داوری می گوید با شایعات بی اساس قداست کار داوران زیر سوال نخواهد رفت.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، حسن کامرانی فر در خصوص پخش ویدیویی در فضای مجازی که در آن اشاره شده داور بازی استقلال و صبای قم به دروازه بان استقلال جهت دفع پنالتی را اعلام می کند گفت : جامعه داوری ایران پاک تر و با قداست تر از این است که شایعات بی اساس این چنینی بتواند در آن خدشه ای وارد کند. با هیچ منطقی جور در نمی آید که داور مسابقه بدون اینکه با زننده ضربه ارتباطی داشته باشد به دروازه بان تیم مقابل جهت ضربه زننده توپ را اعلام کند.

وی در ادامه بیان کرد: با داور این مسابقه تلفنی صحبت کردم و وی اظهار داشت که به دروازه بان استقلال قبل از شروع ضربات دو تذکر دادم. اول اینکه قبل از ضربه فقط می توانی به چپ و به راست خط دروازه حرکت کنید و دوم اینکه بعد از دعا زودتر بچرخد.

رئیس دپارتمان داوران در پایان تاکید کرد: حال برخی از بدخواهان فوتبال از این صحنه برداشت هایی داشته‌اند که بی شک به اعتبار فوتبال کشور ضربه خواهد زد. جامعه داوری کشور در کنار مربیان و بازیکنان اجازه نمی دهد تا عده ای جهت رسیدن به اهداف سوء خود به اعتبار آن ها لطمه بزند.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز 😍


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz