کامیابی‌نیا:می‌توانیم به کورس قهرمانی برگردیم/ باید قرارداد برانکو را چهار سال دیگر تمدید کنند

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر گفت: اگر دو سه برد دیگر بیاوریم وارد کورس قهرمانی می‌شویم.

به گزارش پرسپولیس اف سی  و به نقل از تسنیم، کمال کامیابی‌نیا در خصوص شرایط فعلی پرسپولیس، شانس قهرمانی این تیم و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ داد.

از تساوی برابر پدیده در مشهد راضی هستی؟
راضی که نبودیم، ولی خدا را شکر که نتیجه بدتری رقم نخورد و توانستیم یک امتیاز بگیریم.

در مورد انتقادهای صورت گرفته از محسن بنگر چه صحبتی داری؟
در تیم ما ۲۵ بازیکن حضور دارند و در هر نتیجه‌ای همه ما نقش داریم. نباید در پرسپولیس دنبال مقصر بگردیم و همه بازیکنان ممکن است یک روزِ خوب داشته باشند و یک روز بد. بنگر و مکانی خیلی‌جاها به درد پرسپولیس خوردند. ما نباید دنبال مقصر باشیم.

به نظر تو پرسپولیس شانس قهرمانی دارد؟
ما مجموعه خوبی داریم و همه بچه‌ها یکدل هستند. خوشبختانه تیم ما روند صعودی دارد و ۱۰ هفته است که شکست نخورده‌ایم. امیدوارم این روند را ادامه دهیم و ۱۴ بازی هم باقی مانده است. با دو سه برد پیاپی و توقف دیگر مدعیان می‌توانیم به کورس قهرمانی برگردیم. با مدعیان هم بازی مستقیم داریم و باید پیروز شویم.

پنجشنبه هم در تهران با استقلال خوزستان بازی دارید…
این بازی برای ما بسیار مهم است و می‌توانیم با شکست دادن استقلال خوزستان خیز بلندی برداریم. این مسابقه برای ما یک بازی شش امتیازی محسوب می‌شود و باید با هوش بالا بازی کنیم. نتایجی که استقلال خوزستان گرفته اتفاقی نبوده و آنها واقعا تیم قابل احترامی هستند.

چرا امسال گل نزدی؟
من فقط در تیم ملی گل زدم. البته بیشتر وظایف دفاعی دارم و با اینکه گل نزدم، موفقیت پرسپولیس از همه چیز بیشتر مرا خوشحال می‌کند. واقعا فرقی برایم ندارد که گل بزنم یا نه.

خیلی‌ها معتقدند پرسپولیس باید برانکو را برای چند سال حفظ کند، نظر تو چیست؟
ما باید قدر برانکو را بدانیم و او واقعا از جوان‌های پرسپولیس حمایت می‌کند. حتی دیدید که اجازه نداد بازیکنی مثل فاطمی به‌صورت قطعی از پرسپولیس جدا شود و او به‌صورت قرضی راهی راه‌آهن شد. این جوانگرایی در تیم ما قابل ستایش است. اگر پرسپولیس و استقلال خوب بازی می‌کنند به‌خاطر اعتماد به جوان‌ها است و در حال حاضر شادابی و نشاط در بازی این دو تیم دیده می‌شود. من معتقدم باشگاه باید با برانکو قرارداد چهارساله امضا کند.

به نظر تو چرا برانکو گفته که برای نیم فصل دوم نیازی به بازیکن ندارد؟
به هر حال او به تیم ما نزدیک است و شرایط را به‌صورت کامل مورد بررسی قرار می‌دهد.

۲۰۴۴۱
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of