کامیابی نیا: آنهایی که به طارمی فحاشی کردند پرسپولیسی نیستند

هافبک ملی پوش پرسپولیسی ها می گوید کسانی که در اینستاگرام فحش می دهند بچه های ۱۰،۱۲ ساله هستند.

پرسپولیس اف سی: به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از خبرآنلاین، کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی پرسپولیس به روزهای خوب خود رسیده است. او حتی دوشنبه شب بین برترین بازیکنان دو ماه گذشته ایران قرار داشت و توانست با رای مردم، بعد از رحمتی نفر دوم شود. کمال بعد از این اتفاق توضیحاتی در این باره می دهد.

در نظرسنجی ۹۰ جزو برترین بازیکنان دو ماه گذشته فوتبال ایران بودی و در نهایت بعد از رحمتی دوم شدی.

خدا را شکر که هفته به هفته در پرسپولیس جا می افتم. برانکو در این مدت خیلی به من کمک کرد. او اعتماد به نفس خاصی به من داد. خدا را شکر می کنم. باید از عادل فردوسی پور هم تشکر کنم که تک تک بازیکنان را زیر ذره بین دارد و آنها را رصد می کند. خوشحالم که جزو گزینه ها بودم. درباره خودم هم باید بگوم که من خیلی زحمت کشیدم تا به این جایگاه رسیدم و توانستیم پیشرفت کنم. قطعا حالا وظیفه ام دو چندان شده است. باید بیشتر از قبل تمرکز کنم و تمرکز روی بازی ها باشد. امیدوارم این روند را ادامه بدهم.

خودت هم رای دادی؟

بله، من هم مثل دیگران به خودم رای دادم.(خنده)

مهدی رحمتی در پایان نظرسنجی اول شد. فکر می کنی که واقعا حق او بود؟

۷ گزینه ای که انتخاب شده بودند، بازیکنان با کیفیت و خوبی هستند. در دو ماه گذشته هم عملکرد خوبی داشتند. به هر حال مردم رای دادند و آنها بهترین بازیکن را انتخاب کردند. باید به نظر مردم احترام گذاشت. مهدی رحمتی هم در این دو ماه خوب بوده ولی به هر حال او بیشتر به چشم آمده است. من خودم را مثال بزنم. چون هافبک دفاعی هستم بازی ام به چشم نمی آید. باید خارق العاده کار کنم که دیده شوم. مهدی رحمتی هم انصافا در دو ماه گذشته بازی های خوبی برای استقلال انجام داد.

درخشش او از بازی جلوی پرسپولیس شروع شد.

بله، همان بازی بود که چند توپ ما را گرفت.

خارج از این بحث، بعد از بازی نفت برای مهدی طارمی در فضای مجازی اتفاقاتی افتاد و به او توهین هایی شد. بعد هم که شما و دیگر بازیکنان تصمیم گرفتید کمتر در فضای مجازی فعال باشید.

درست است. باید درباره مهدی بگویم که او یکی از بهترین هاست. برای پرسپولیس هم خیلی خوب بازی کرده است. به نظر من کسانی که به مهدی طارمی فحاشی کردند، پرسپولیسی نبودند. ما هم تصمیم جمعی گرفتیم که در فضای مجازی فعالیت زیادی نکینم و زیاد عکس نگذاریم. تصمیم ما این بود که تمرکزمان بیشتر روی بازی های آینده باشد. آقای بنگر و نورمحمدی که بزرگان تیم هستند چنین موضوعی مطرح کردند و ما هم پذیرفتیم.

پس پرسپولیسی نبودند.

صد در صد. به نظر من متاسفانه هنوز فرهنگ استفاده از شبکه های اجتماعی در ایران جا نیفتاده. اگر دقت کرده باشید، کسانی که می آیند و توهین می کنند بچه های ۱۰، ۱۲ ساله هستند. صفحه هر کدام را که باز می کنید می بینید بچه هستند. امیدوارم یک روز فضایی درست شود که مثل بازیکنان خارجی از داشتن صفحه شخصی و ارتباط با هواداران لذت ببریم و اینطور نباشد که به ما و دیگران فحاشی شود.

پس اینستاگرام را تحریم کرده اید.

نه بحث تحریم نیست. گفتیم عکس نگذاریم. بچه ها می توانند عکس بگذارند. دست خودمان است ولی تصمیم گرفتیم کمتر فعال باشیم. تمرکزمان روی بازی های بعدی تیم است تا انشالله این بار کنار خوب بازی کردن، امتیاز هم بگیریم. در این مدت بدشانسی زیاد آورده ایم. عزممان را جزم کرده ایم امتیازهای زیادی هم جمع کنیم.

فکر می کنی چرا موقعیت های زیادی از دست می دهید؟

به هر حال خط هافبک و حمله ما جوان است. زمان می برد تا بچه ها با تجربه شوند. پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد و پیشنهاد من این است که مدیریت باشگاه قرارداد برانکو را ۴ سال تمدید کند و همین نفرات را نگه دارد. شک نکنید پرسپولیس در سال های بعدی تبدیل به یک قدرت بزرگ می شود.

گویا تاخیر هواپیما در سفر به تهران بدجور برانکو را شاکی کرد.

بله، متاسفانه همیشه پروازهای ایران همیشه تاخیر دارد و ما به این شرایط عادت کرده ایم.

یک جلسه هم که زمین تمرینی در کیش نداشتید….

بله، فقط یک جلسه بود. ولی اردوی خیلی خوبی در کیش داشتیم. فکر می کنم در هفته های آینده تاثیر این اردو را خواهید دید. در تهران هوا سرد بود و زمین خوب نداشتیم ولی آنجا فشرده تمرین کردیم. در دو روز ۴ جلسه تمرین کردیم و بعد از آن یک روز یک جلسه تمرین داشتیم. بعد از آن دوباره روزی ۴ جلسه تمرین می کردیم. بدن هایمان شلاق خورد. وقتی به تهران آمدم همسرم گفت چرا اینقدر لاغر شده ای؟ انصافا مربی بدنساز ما یک مربی حرفه ای است و کارش را بلد است.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar