کاوه رضایی با ما دست یا علی داده

پرسپولیس اف سی : مسول نقل و انتقالات پرسپولیس گفت:برخی در فصل گذشته برای پرسپولیس کلاس گذاشتند اما امسال حاضر شدند با رقم پایین تر بیایند ولی ما دیگر آنها را نپذیرفتیم.

محمد ترکاشوند درباره عدم حضور کاوه رضایی در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:با کاوه صحبت های نهایی صورت گرفته است.او را پرسپولیسی بدانید.

وی درباره اینکه مشکل چیست که رضایی به باشگاه پرسپولیس نمی آید گفت:مشکلی نیست.او در حال بررسی همه شرایط است اما  با ما دست یا علی داده است.او با پرسپولیس است و نگران نباشید.

ترکاشوند خاطرنشان کرد:ما می خواهیم با بازیکنان طوری کنار بیاییم که هم آنها راضی باشند هم ما.برخی در فصل گذشته برای پرسپولیس کلاس گذاشتند اما امسال حاضر شدند با رقم پایین تر بیایند ولی ما دیگر آنه را نپذیرفتیم.

وی ادامه داد:الان بازیکنی مثل الوان زاده پرسپولیسی شده که برانکو از او به شدت راضی است.طی صحبتی که با او داشتیم گفت که به طور حتم در آینده از این بازیکن زیاد خواهید شنید.یا مثلا ربیع خواه که می تواند در دفاع هم بازی کند و به طور کلی جای نگرانی وجود ندارد.

ترکاشوند درباره اینکه وضعیت نهایی رضایی چه زمانی مشخص می شود و او کی به باشگاه پرسپولیس می آید بیان داشت:در تماسی که با رضایی داشتیم قرار شد او ظهر شنبه بیاید و امضا کند.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of