کاپیتان نمره مردودی گرفت/محرومیت در انتظار نورمحمدی و دهنوی

پرسپولیس اف سی: حسین عبداللهیدبیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص اتفاقات و حوادث دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر گفت: تا این لحظه دو مورد انضباطی در دو بازی به ما گزارش شده و خوشبختانه در سایر بازی‌ها اتفاق خاصی نیفتاده است. اولین مورد مربوط به درگیری لفظی رضا نورمحمدی و قاسم دهنوی در دیدار پرسپولیس – صبای قم است  که داور به همین دلیل هر دوی آنها را اخراج کرده است. در تصاویر تلویزیونی به نظر می‌رسید که این دو بازیکن از الفاظ زشت و رکیک علیه هم استفاده کرده‌اند، اما بازهم باید ببینیم که داور در گزارش خود چه نوشته است و پس از آن در مورد آنها تصمیم می‌گیریم.

وی در خصوص اینکه طبق آیین‌نامه معمولاً چه مجازاتی برای این کار در نظر گرفته می‌شود، اظهار داشت: طبق آیین‌نامه برای چنین مواردی معمولاً محرومیت و جریمه نقدی در نظر گرفته می‌شود و میزان محرومیت آن هم به گزارش داور و شدت الفاظی که توسط بازیکن متخلف به کار رفته است، بستگی دارد.

دبیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: در دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و نفت تهران هم داور بازی مربیان هر دو تیم را اخراج کرد که باید دلیل این موضوع را نیز بررسی کنیم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *