کاپیتان نمره مردودی گرفت/محرومیت در انتظار نورمحمدی و دهنوی

پرسپولیس اف سی: حسین عبداللهیدبیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص اتفاقات و حوادث دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر گفت: تا این لحظه دو مورد انضباطی در دو بازی به ما گزارش شده و خوشبختانه در سایر بازی‌ها اتفاق خاصی نیفتاده است. اولین مورد مربوط به درگیری لفظی رضا نورمحمدی و قاسم دهنوی در دیدار پرسپولیس – صبای قم است  که داور به همین دلیل هر دوی آنها را اخراج کرده است. در تصاویر تلویزیونی به نظر می‌رسید که این دو بازیکن از الفاظ زشت و رکیک علیه هم استفاده کرده‌اند، اما بازهم باید ببینیم که داور در گزارش خود چه نوشته است و پس از آن در مورد آنها تصمیم می‌گیریم.

وی در خصوص اینکه طبق آیین‌نامه معمولاً چه مجازاتی برای این کار در نظر گرفته می‌شود، اظهار داشت: طبق آیین‌نامه برای چنین مواردی معمولاً محرومیت و جریمه نقدی در نظر گرفته می‌شود و میزان محرومیت آن هم به گزارش داور و شدت الفاظی که توسط بازیکن متخلف به کار رفته است، بستگی دارد.

دبیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: در دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و نفت تهران هم داور بازی مربیان هر دو تیم را اخراج کرد که باید دلیل این موضوع را نیز بررسی کنیم.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of