کریمی: آن آقا که نیامد به من زنگ زدند

پرسپولیس اف سی:علی کریمی ستاره اصلی تیم بازنشسته های ایران، تند و صریح حرف‌هایش را به زبان آورد.

کریمی مصاحبه اش را از بحث اضافه وزن و تفاوت با پیشکسوتان خارجی آغاز کرد:

غذای ایرانی می خوریم و…

خارجی ها را که ببینید، تغذیه شان فرق می کند و تحرک بیشتری دارند و چون غذاهای ایرانی می خوریم اضافه وزن بیشتری داریم. اما همین حالا هم اگر ول کنم خیلی بدتر می شود. البته به خداداد گفتم و شاید طوری بشود که هفته ای یکبار دور هم جمع شویم و این اضافه وزن بیاید پایین.

درس معرفت بدهیم

بعضی ها بلد نیستند رفاقت کنند. یک کامنتی هم گذاشته بودم که مربی ها کنار فن به فوتبالیست ها درس معرفت هم یاد بدهند. این نیاز است. شما صحبت از رفاقت می کنید اما رفاقت برای روزهای سخت است و همیشه باید باشد. من خودم اند مرام نیستم ولی این رفاقت ها باید دوطرفه باشد. به هرحال به خاطر بعضی دوستان که به من لطف داشتند گفتم بیاییم این بازی را انجام بدهیم.

آن آقا بود نمی‌آمدم

مطمئن هستم کسانی که به من زنگ زدند می دانستند او نیست والا تماس نمی گرفتند. چرا مردم را بازی بدهیم؟ به هرحال بعد از مدتها با من تماس گرفته شد و من آمدم. آسیب دیدگی خاصی هم نبود، نه دیروز و نه امروز تا الان. البته انتظار بازی آنچنانی نداشته باشند که آن چیزها مال دوره جوانی بود.

نفهمیدم این بازی برای چیست

ما آخرش نفهمیدیم این بازی برای چه برگزار می شود اما خدا کند نیت خیرخواهانه باشد و تمام در آمد بازی صرف خیریه بشود . ان شاالله یک روز همه بیماری ها ریشه کن شود.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of