کفشگری شایعه مذاکره با سپاهان را رد کرد/کاپیتان هم شده ام چرا جدا شوم؟

پرسپولیس اف سی:هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت:مهم نتیجه گرفتن تیم است و هر کسی بازی کند برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کند.

مهرداد کفشگری در رابطه وضعیت پرسپولیس اظهار داشت: ما 4 بازی دیگر داریم تا نیم فصل را به پایان برسانیم و باید در این بازی ها نتیجه بگیریم و خود را در جدول بالا بکشیم که این برای تیم ما اصلا غیرممکن نیست. ما در تمامی این بازیها میزبان هستیم و باید نهایت استفاده را از میزبانی کنیم. امیدوارم در بازی های آینده اشتباهات داوری که در این چند هفته به تیم ما ضربه زده است دیگر تکرار نشود.

وی ادامه داد: تنها امید ما امسال فقط در لیگ است چون در جام حذفی با اشتباه داور حذف شدیم. ما هواداران را در این مدت ناراحت کردیم و امیدواریم در بازی مهمی که مقابل استقلال اهواز داریم، سه امتیاز را کسب کنیم. نباید به رده این تیم در جدول نگاه کنیم چون دیگر حریف آسانی در لیگ وجود ندارد.

هافبک پرسپولیس در خصوص شایعاتی که گفته می شود او در لیست مازاد نیم فصل قرار گیرد، تصریح کرد: نمی دانم این شایعات را از کجا درست می کنند. من که اصلا قصد جدایی ندارم چون در این تیم به چیزهایی که می خواستم رسیده ام. حتی کاپیتان این تیم هم شدم. این صحبت ها برای این است که تمرکز تیم ما را خراب کنند. هنوز 4 بازی باقی مانده و پس از پایان نیم فصل این سرمربی است که در این خصوص تصمیم می گیرد اما تاکنون هیچ حرفی به ما نزده است.

وی درباره اینکه گفته می شود یکی از بازیکنان ناراضی پرسپولیس با سپاهان مذاکره کرده، گفت: مطمئن باشید که آن بازیکن من نیستم. من بارها اعلام کردم که بازی کردن در پرسپولیس برایم ارزش کمتری از بردن تیم دارد. مهم نتیجه گرفتن است و هر کسی بازی کند برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کند.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz