گزارش تمرین صبح شنبه پرسپولیس با حضور حقیقی و حلالی

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت صبح امروز خود را با حضور اسماعیل حلالی و علیرضا حقیقی برگزار کرد و ترکیبی از تمرینات بدنی، تکنیکی و تاکتیکی را دنبال کرد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز سرخپوشان در غیاب ملی‌پوشان با حضور کامل سایر بازیکنان برگزار شد. در این تمرین، مصطفی قنبرپور و کریم باقری حضور نداشتند.

آسمان آفتابی، هوای دلپذیری را برای تمرین سرخپوشان ایجاد کرده بود تا بعضی بازیکنان پوشش سبک‌تری داشته باشند.

تمرین ترکیبی از برنامه‌های قدرتی، سرعتی، تکنیکی و تاکتیکی بود که در مراحل گوناگون دنبال می‌شد.

دستیاران برانکو پس از هماهنگی برنامه تمرین با وی، به چیدن موانع در زمین پرداختند تا بازیکنان پس از حضور در زمین، بلافاصله کار را شروع کنند. موانع با دو هدف چیده می‌شود. بعضی از آنها برای انجام کارهای بدنی است که توسط استیلینوویچ اجرا می‌شود و بخشی دیگر از موانع برای اجرای برنامه‌های تاکتیکی است.

بازیکنان در حالی که دروازه‌بان‌ها هم آنها را همراهی می‌کردند، برای گرم کردن ابتدا به پاسکاری با یکدیگر پرداختند و بلافاصله باید از میان موانع حرکت می‌کردند تا یک تمرین ترکیبی برای پاس و فرار را انجام دهند.

پس از این مرحله، دروازه‌بان‌ها جدا شدند تا زیر نظر ایگور پانادیچ به تمرینات اختصاصی بپردازند. کار با شوتزنی شروع شد و پس از آن، تمرینات ترکیبی، بدنی و فنی برای جهش‌ها، شیرجه‌ها و رفلکس‌های سریع در دستور کار قرار گرفت.

ارسال از جناحین، نفوذ به پشت دفاع حریف از عمق و پرس توسط مدافعان و شوتزنی برای مقابله با این ترفند دفاعی، مرحله بعدی تمرین سرخپوشان بود. در این بخش از تمرین، برانکو ایوانکوویچ ابتدا هدف خود از این تمرین را برای بازیکنان تشریح و آنها چند باری از او و آندره پانادیچ تذکر دریافت کردند.

تمرین امروز سرخپوشان دو میهمان هم داشت. اسماعیل حلالی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی، تمرین را به نظاره نشست. علیرضا حقیقی هم که همیشه خودش را پسر پرسپولیس می‌داند، با توجه به کارشکنی آمریکایی‌ها در صدور روادید وی برای حضور در بازی با گوام، از فرصت استفاده کرد و برای تجدید خاطرات در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد.

سرخپوشان در پایان تمرین امروز هم راهی سالن بدنسازی شدند تا یکسری برنامه‌های بدنی را زیر نظر بدنساز تیم در آنجا اجرا کنند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *