گزارش تمرین صبح پرسپولیس / مصدومیت نوراللهی در روز آرام درفشی‌فر

پرسپولیس اف سی: در تمرین نوبت صبح پرسپولیس هافبک این تیم مصدوم شد.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ئر نوبت صبح از ساعت ۱۱ در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شد. جری بنگستون بازیکن سیه چرده سرخپوشان 10 دقیقه زودتر از همه وارد زمین شد و با تدارکات پرسپولیسی‌ها شروع به گرم کردن کرد.

*بازیکنان هم بعد از صحبت‌های برانکو حدودا 30 دقیقه با مربی بدنساز تیم شروع به گرم کردن کردند.

*رامین رضائیان به صورت اختصاصی به تمرین پرداخت و دور زمین دوید و بعد از نیم ساعت دویدن با ماساژور پرسپولیسی‌ها شروع به انجام حرکات کششی کرد.

*کریم باقری هم که در مسابقه پیامکی دیشب برنامه 90 توانست به عنوان بهترین هافبک دفاعی ایران انتخاب شود امروز با روحیه متفاوت‌تری در درفشی‌فر حضور داشت و به بازیکنان برای تمرینات جدی‌تر انگیزه بیشتری می‌داد.

*سرخپوشان بعد از گرم کردن 20 دقیقه در قالب دو گروه 10 نفره به حفظ توپ پرداختند که در هر گروه 3 نفر مامور توپ گرفتن از 7 نفر بودند.

*بعد از این تمرین سرخپوشان حدودا 15 دقیقه به حرکات بدنی مشغول شدند و در حین این تمرینات احمد نوراللهی از ناحیه مچ پا به شدت مصدوم شد و با پرس یخ از درفشی‌فر خارج شد. البته مصدومیت نوراللهی باعث شد همه بازیکنان بر سر او حاضر شوند و برخی از بازیکنان به کنایه می‌گفتند اگر می‌خواهی تمرین نکنی خودت را به مصدومیت نزن.

بعد از آن بازیکنان در دو نیمه زمین درفشی‌فر تقسیم شدند که در یک نیمه بیشتر بازیکنان دفاعی پرسپولیس حضور داشتند که زیر نظر خود برانکو تمرین می‌کردند و به چرخاندن توپ در فضاهای مختلف زمین می‌پرداختند. در نیمه دیگر نیز بازیکنان خط حمله پرسپولیس زیر نظر کریم باقری به ارسال روی دروازه و دادن پاس‌های کوتاه مشغول بودند.

*تعداد تماشاگران حاضر در درفشی‌فر هم به 20 نفر نمی‌رسید.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz