گزارش تمرین صبح پرسپولیس/ پوشش زمستانی در روزی که هواداری نبود

[ad_1]

پرسپولیس اف سی :تمرینات متنوع سرمربی پرسپولیس در دو گروه برای بازیکنان انجام شد.

تمرین نوبت صبح تیم فوتبال پرسپولیس امروز در دو گروه برگزار شد به این صورت که تعدادی از بازیکنان که بیشتر بازیکنان دفاعی بودند از ساعت 9 و نیم صبح و گروه دیگر که شامل بازیکنان تهاجمی می‌شدند از ساعت 10 صبح کار را در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز کردند.

* به دلیل سرمای هوا بازیکنان پرسپولیس امروز هم با پوشش زمستانی در تمرین حاضر شدند. این در حالی است که در چند روز گذشته سرخپوشان دیگر از البسه زمستانی استفاده نمی‌کردند.

* از ساعت 9 و نیم صبح گروه اول به زمین آمده و زیر نظر مارکو مربی بدنساز پرسپولیس تمرین را آغاز کردند. ابتدا این گروه به انجام کارهای کششی و نرمشی پرداختند و سپس کار با توپ و استارت‌های کوتاه و بلند زدند. در ادامه بازیکنان در گروه‌های دو نفره ضربات سر می‌زدند و در بخش دیگر بازیکنان گروه اول پرسینگ و حفظ توپ را در دستور کار قرار دادند. بعد از این تمرینات کار با توپ و مرور امور دفاعی بخشی از تمرین امروز پرسپولیسی‌ها بود.

* در زمانی که بازیکنان گروه اول مشغول تمرین بودند بازیکنان گروه دوم در سالن بدنسازی درفشی‌فر مشغول وزنه‌زدن بودند.

* بازیکنان گروه دوم از ساعت 10 و 30 دقیقه به زمین آمده و زیر نظر مربی بدنساز پرسپولیس بدن‌های خود را با انجام تمرینات کششی و نرمشی نرم کردند. سپس این بازیکنان در گروه‌های دو نفره مشغول دویدن شدند. بعد از دویدن بازیکنان پرسپولیس به انجام امور تاکتیکی و مرور برنامه‌هایی که برانکو برای بازیکنان در نظر داشت، مشغول شدند. در این بخش برانکو تاکید زیادی داشت تا بازیکنان در گروه‌های چند نفره به حفظ توپ و پاسکاری بپردازند.

* از ابتدای تمرین 4 دروازه‌بان پرسپولیس زیر نظر ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بانان این تیم تمرینات سنگینی را برگزار کردند.

* هیچ هواداری امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر نبود.

* پس از اینکه بازیکنان گروه دوم مشغول تمرین با توپ بودند بازیکنان گروه اول به سالن بدنسازی ورزشگاه درفشی‌فر رفته و آنها هم به وزنه‌زدن پرداختند.

* ناهار بازیکنان به درفشی‌فر آورده شد تا بازیکنان پس از تمرین آن را صرف کنند.

* به دلیل سرمای هوا و بارش باران محمود خوردبین در رختکن حاضر بود و کنار زمین نیامد.

تمرین نوبت عصر تیم فوتبال پرسپولیس امروز از ساعت 16 برگزار خواهد شد.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of