گزارش تمرین پرسپولیس امروز سه شنبه 26آبان1394

پرسپولیس اف سی : سرمربی پرسپولیس قبل از آغاز تمرین تیمش به تماشای دیدار گوام – ایران پرداخت.
گزارش تمرین پرسپولیس
پرسپولیس اف سی و به نقل از تسنیم، برانکو ایوانکوویچ ساعت 9 صبح امروز (سه‌شنبه) با حضور در مجموعه ورزشی‌درفشی‌فر به تماشای دیدار ایران – گوام نشست تا عملکرد ملی‌پوشان تیم خود در این دیدار را زیر نظر بگیرد. رامین رضاییان، کمال کامیابی‌نیا و مهدی طارمی نفرات ملی‌پوش پرسپولیس در دیدار ایران و گوام بودند که هر سه بازیکن در این مسابقه موفق به گلزنی شدند. نکته قابل توجه اینکه برانکو انتظار داشت در غیاب غلیرضا حقیقی، کی‌روش از سوشا مکانی در ترکیب اصلی تیم ملی در بازی مذکور استفاده کند، اما علیرضا بیرانوند که مدت‌هاست در تیم باشگاهی خود ذخیره است در این دیدار به دروازه‌بان پرسپولیس ترجیح داده شد.
* نیمکت‌نشینی جری بنسون در دیدار هندوراس و کانادا باعث شد رسانه‌های هندوراسی در این مورد از سرمربی تیم ملی این کشور انتقاد کنند که این مربی دور بودن مهاجم پرسپولیس از شرایط ایده‌آل را دلیل بازی نکردن او در مسابقه مذکور عنوان کرد. البته رسانه‌های هندوراسی از بازگشت بنسون به ترکیب اصلی در دیدار امشب هندوراس – مکزیک خبر داده‌اند.
* با وجود اینکه حسین عبدی اعلام کرده بود هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز تشکیل جلسه خواهد داد، اما پندار خمانلو از عدم برگزاری این جلسه خبر داد و گفت: جلسات هیئت مدیره همان روز‌های یکشنبه برگزار می‌شود.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of