گزارش مراسم تقدیر اسپانسر فدراسیون فوتبال از اعضای تیم ملی

جلسه تقدیر و تشکر اسپانسر فدراسیون فوتبال از اعضای تیم ملی برگزار شد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دوشنبه شب در محل هتل اقامت تیم ملی فوتبال ایران، اسپانسر فدراسیون فوتبال از اعضای این تیم تقدیر کرد.

در ابتدای این مراسم که با حضور علی کفاشیان، احسان مظفری پور مدیر شرکت اسپانسر فدراسیون، کارلوس کی روش، کادر فنی و بازیکنان تیم ملی برگزار شد، رییس فدراسیون فوتبال در سخنانی با اشاره به اهمیت تیم ملی فوتبال گفت: تیم ملی پیشانی کار فدراسیون فوتبال است و اولویت ما به حساب می آید. بر همین اساس سالانه 50 درصد از بودجه فدراسیون به آماده سازی این تیم اختصاص پیدا می کند. من از عملکرد کادر فنی و بازیکنان تیم ملی رضایت کامل دارم.
کفاشیان خطاب به اعضای تیم ملی گفت: شما راه سختی را شروع کرده اید و شکر خدا تا اینجا بسیار خوب کار کرده اید. شما همواره بیشتر از ظرفیتتان تلاش کرده اید و به همین خاطر از شما سپاسگزارم.
وی با اشاره به حمایتهای اسپانسر فدراسیون فوتبال گفت: در کشور علاقه مندانی هستند که به تیم ملی عشق می ورزند و بزرگترین حامی هم مردم هستند. فناپ هم به عنوان حامی فدراسیون فوتبال، یار تیم ملی بوده است و تلاش کرده تا کار ما راحتتر دنبال شود. این اسپانسر از راههای نوینی برای کسب در آمد و تزریق به فدراسیون فوتبال استفاده کرده و جا دارد من به خاطر این تلاشها از فناپ تشکر کنم.
در ادامه احسان مظفری پور، مدیر شرکت فناپ با قدردانی از فدراسیون فوتبال، افشین پیروانی و کارلوس کی روش گفت: ما به عنوان کارگزار آمده ایم تا در کنار تیم ملی باشیم. در این مدت هم تلاش کرده ایم از راههای جدیدی برای کسب در آمد استفاده کنیم چرا که دیگر مدلهای سنتی با شرایط به وجود آمده جواب نمی دهد. محور اصلی کار ما هم هواداران هستند و در واقع تلاش داریم تا پلی ارتباطی بین تیم ملی و هواداران باشیم. ظرف یک سال گذشته سه میلیون نفر جذب سیستم شده اند اما در این بین 700 تا 800 هزار نفر همراه همیشگی ما بوده اند. سعی مان این است که مدل تازه ای را در اسپانسرشیپ پیاده کنیم و می خواهیم در راه پیشبرد برنامه های تیم ملی امور را به جلو ببریم. در این راه هم برنامه چهار ساله ای داریم و در شرکت اپسان خدمات تازه و سرویسهای جدیدی را در سیستم سامانه پیامکی 9090 به هواداران ارائه خواهیم داد.
در بخش بعدی این مراسم، افشین پیروانی مدیر تیم ملی هم با اشاره به دو بازی پیش روی تیم ملی اظهار کرد: ما دو بازی مهم پیش روی خود داریم. با همه مشکلاتی که وجود دارد باید در این دو بازی نتیجه بگیریم. من خودم فردی نیستم که از پشت میز به تیم ملی رسیده باشم، بلکه فوتبالیست بوده ام و با مشکلات آشنایی دارم.
وی افزود: درباره اسپانسر فدراسیون فوتبال هم باید بگویم که می دانم آنها در سال قبل فراتر از تعهداتشان عمل کرده اند اما اکنون ما نیاز به حمایت و کمک بیشتری داریم. در این راه ما و اسپانسر خودمان را در کنار هم می دانیم و بر روی این موضوع هم نظر هستیم که باید همکاری دو طرفه باشد.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هم در بخش بعدی این مراسم با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری در فوتبال، اظهار کرد: باید از حمایتهای اخیر اسپانسر تیم ملی تشکر کنم. مطمئنا در فوتبال روز دنیا آینده ای بدون سرمایه گذاری وجود ندارد. نگاه ما به حمایت شما یک شراکت برد- برد است. اگر این شراکت موفقیت آمیز باشد- که باید سعی کنیم این چنین باشد- حامیان دیگر نیز به کمک تیم ملی خواهند آمد و ما این مساله را مدیون تلاش این بازیکنان هستیم؛ تلاشی که من در این چند سال به خوبی آن را دیده ام. همانطور که آقای پیروانی گفتند ما این همکاری را با اسپانسر تیم ملی انجام خواهیم داد.
کی روش در ادامه با خنده به شکست تیم ملی فوتبال ساحلی پرتغال به تیم ملی ایران اشاره کرد و با همین خنده گفت: صحبتهای من ممکن است امشب کمی تلخ باشد چرا که فوتبال ساحلی پرتغال به ایران باخت. البته من به داوری این بازی شک و شبهه وارد می دانم. احتمال می دهم زمینی که این بازی روی آن انجام شده مثل زمین کمپ خیلی مسطح نبوده است!
وی افزود: بعضی وقتها ما از شرایط گلایه داریم اما باید به نکته ای اشاره کنم. من در مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی که در پرتغال برگزار می شد، در کنار تیم ملی ایران حاضر شدم و دیدم که این تیم با چه مشکلاتی از نظر مصدومیت یا محدودیتها روبه رو بود اما تک تک بازیکنان و اعضای کادر فنی ایران به خاطر پیراهن تیم ایران می جنگیدند. آنها مشکلات متعددی داشتند اما همه با دیدن بازیهای ایران تحت تاثیر قرار گرفتند. مطمئنا این کمکی که اسپانسر فدراسیون فوتبال انجام می دهد باید به همه تیمهای ملی مربوط شود و همه تیمهای ملی به این حمایت شما نیاز دارند. در پایان صحبتهای کی روش با دعوت سرمربی تیم ملی ابتدا عکسی با حضور رییس فدراسیون فوتبال، افشین پیروانی، مدیر شرکت اسپانسر فدراسیون، آندرانیک تیموریان، مسعود شجاعی، خسرو حیدری، احسان حاج صفی، پژمان منتظری و اشکان دژاگه گرفته شد و پس از آن با حضور همه بازیکنان و کادر فنی و اداری تیم ملی عکسی به یادگار انداخته شد.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of