گفته های برانکو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برابر نفت

برانکو: هدف ما همان هدف همیشگی است و برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طبیعی است که هدف ما همان هدف همیشگی است و با تمام احترام برای رقبا با تمام توان برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم.

به گزارش پرسپولیس اف سی ، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر نفت تهران از هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار به رسانه‌های جمعی، اظهار داشت: بازی فردا سومین دربی برای تیم ما خواهد بود. فولاد، تراکتورسازی و اکنون هم تیم نفت مقابل ما قرار دارد.

وی افزود: ما خودمان را در سایه اخباری که درباره نفت منتشر می‌شود گم نمی‌کنیم. حمید درخشان و مجتبی خورشیدی از همکاران خوب من هستند که در زمان کم به شکل خوبی کار کردند و خیلی راحت این موضوع در بازی‌های تیم نفت دیده می‌شود. آنها از دو بازی، 4 امتیاز گرفتند و فردا بازی سختی در انتظار ماست که می‌توانم بگویم این بازی کاملا متفاوت از بازی سوپرجام است. تیم نفت در موقعیت فعلی چیزی برای از دست دادن ندارد و برای به دست آوردن بازی می‌کند.

برانکو در ادامه تصریح کرد: آنها ورزشگاه تختی را دارند و ما می‌دانیم که بازی سختی در پیش خواهیم داشت. از بازیکنانم سیدجلال حسینی در کورس ترکیب اصلی هست و با بقیه رقابت می‌کند اما ربیع‌خواه را نداریم چرا که کشش مختصری در ناحیه پا دارد و در ترکیب ما نیست چون نمی‌خواهیم ریسک کنیم و وضعیت او حادتر شود. بقیه بازیکنان آماده هستند و حتی علیپور هم بعد از یک جلسه محرومیت به ما اضافه شده است. در این بین طبیعی است که هدف ما همان هدف همیشگی است و با تمام احترام برای رقبا با تمام توان برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم. تیم نفت مجموعه‌ای از بازیکنان باتجربه و جوان است و به همین خاطر فردا آماده‌ایم تا با بالاترین کیفیت بازی کنیم.

ایوانکوویچ در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس 170 میلیارد تومان بدهکار است و AFC تهدید کرده در صورتی که تا 9 شهریور این بدهی‌ها پرداخت نشود ممکن است نتوانند مقابل الاهلی بازی کنند، گفت: درست است این یک تهدید است و به هر حال باید بدهی‌ها پرداخت شود اما من اعتماد کامل به دکتر طاهری و اعضای جدید هیأت مدیره دارم که مشکلات را حل خواهند کرد همانطور که تا به حال نیز حل کرده‌اند. تردیدی ندارم این مشکل هم حل خواهد شد.

برانکو در ادامه نشست خبری‌اش در خصوص اینکه در بازی دوستانه پست جدیدی به سیدجلال حسینی داده بود و آیا این موضوع باعث خواهد شد که شاید در بازی‌های بعدی پست این بازیکن تغییر کند، گفت: سیدجلال یک بازیکن کلیدی و مهم برای تیم ماست. او روز گذشته و 2 روز قبل تست‌های خوبی هم داد که خوشبختانه مصدومیتش هم برطرف شده و ما برای این موضوع خوشحالیم. اینکه او در یک پست جدید استفاده شد به این دلیل بود که چون تازه از مصدومیت درآمده نخواستیم که فشار زیادی به او وارد شود. شجاع به تیم ما آمده تا بازی کند و در 2-3 بازی اخیر عملکرد خوبی داشت. اگر هم اشتباهی رخ داد به این دلیل بود که در همه جای دنیا این مسائل پیش می‌آید. باید بگویم سیدجلال پست خودش را دارد و در دفاع وسط بازی می‌کند.

برانکو درباره اینکه حمید درخشان سرمربی تیم نفت بعد از بازی سوپر جام گفته بود پرسپولیسی‌ها تیم ما را دست کم گرفته وگرنه ما باید گل‌های بیشتری می‌خوردیم و آیا بازیکنان پرسپولیس فردا هم ذهنیت‌شان را تغییر می‌دهند یا این تیم را دست کم می‌گیرند، اظهار داشت: به هرحال هر کسی تفکر خودش را دارد اما تیمی که بنگر و بیک‌زاده را دارد قابل احترام است. درباره سوپرجام باید بگویم ما نفت را دست کم نگرفتیم. قبل از بازی و زمانی که بازیکنان گرم می‌کردند دیدم که بازیکنانم چقدر جدی و مصمم هستند و سه بر صفر هم بردیم. باید 10 گل می‌زدیم؟ ما شانس‌های زیادی داشتیم اما به هر حال اولین بازی سخت است. چون بازیکنان هنوز تحت فشار تمرینات هستند. همیشه گفتم اولین بازی خیلی سخت است و هوا هم 40 درجه بود. من از بازی بازیکنام راضی‌ام و آن چیزی که من را بیش از اندازه خوشحال می‌کند تلاشی است که از بازیکنانم در تمرینات می‌بینم. من به آنها تبریک می‌گویم. شاید یک تیم گاهی بازی را شل بگیرد اما من در بین بازیکنانم این موضوع را ندیدم. هر بازی سخت است و سال قبل دیدید که با فولاد یا تراکتورسازی چه شرایطی داشتیم. ما با فولاد یک – یک کردیم و تراکتورسازی هم تیمی است که بازیکنانی مثل نوری، حاتمی، شریفی،‌ ابراهیمی و ایرانپوریان دارد و می‌توانم بگویم آنها تیم باکیفیتی هستند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *