یادداشت ویژه حسین فرکی؛ برای ماموران خیانت به سپاهان، ده‌ها پاسخ دارم

سرمربی سابق سپاهان گفت:‌ مطمئن باشید که من بیشتر از آن چیزی که در برنامه تلویزیونی مطرح کردم، پاسخ برای گفتن دارم آن هم با آدم‌هایی که از جنس فرهنگ و احترام نیستند و مأمور هستند تا به تیم مورد علاقه‌شان هم خیانت کنند.

به گزارش پرسپولیس اف سیو به نقل از فارس، حسین فرکی، سرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان که چندی پیش با یک توافق دوجانبه با تیم اصفهانی قطع همکاری کرد، این روزها همچنان از برخی اظهارات و برخوردها ناراحت و گله‌مند است. برهمین اساس فرکی امروز در خصوص همین رفتارها و اظهارات یادداشتی نوشت که متن آن را در زیر می‌خوانید:

«تا به امروز نه در بخش ورزشی و نه در بخش اجتماعی؛ به هیچ‌کس توهین و بی احترامی نکرده‌ام، اگر هم گله‌ای وجود دارد که من هم گله‌مند هستم از کسانی هست که بی‌احترامی و توهین را در فضای ورزشگاه که فضایی پاک و فرهنگی به شمار می‌رود، رواج می‌دهند.

اینکه گروهی بخواهند با این بهانه‌ها و با عنوان کردن نام شهدا خودشان را پشت نام شهید قرار دهند، یک موضوع متفاوت است و این موضوع هم به همه مردم و هواداران خوب کشورمان مربوط نمی‌شود. از این جهت این مورد را عنوان کردم که تعدادی موضوع را به ۲۳ هزار شهید ربط داده‌اند که همه ما می‌دانیم‌ ملت به شهدا و جانبازان مدیون هستند. این در حالی است که این تعداد وقتی در ورزشگاه به ناموس مربی توهین می‌کنند و ادبیاتی را به کار می‌برند، در آن زمان یاد شهدا نمی‌کنند اما با کوچک‌ترین بهانه و اتفاق شهدا را به نفع خودشان مطرح می‌کنند.

بنابراین مردم باید مانع حضور کسانی شوند که با اعمال و رفتارشان باعث خدشه‌دار شدن کل ورزش و فضای ورزشی و همچنین هواداران و عاشقان فوتبال می‌شوند.

مطمئن باشید که من بیشتر از آن چیزی که در برنامه تلویزیونی مطرح کردم، پاسخ برای گفتن دارم آن هم با آدم‌هایی که از جنس فرهنگ و احترام نیستند و مأمور هستند تا به تیم مورد علاقه‌شان هم خیانت کنند. اما از آنجایی که در شرایط فعلی نمی‌خواهم برای تیم سپاهان و مردم خوب اصفهان و خصوصاً هواداران واقعی این تیم حاشیه‌ای درست شود، سکوت کرده‌ام چون اعتقاد دارم گاهی وقت‌ها سکوت در آینده پاسخ همه سوالات را خواهد داد.

از دوستان موافق تشکر می‌کنم نسبت به لطفی که به من دارند و از دوستان مخالف هم می‌خواهم که سعی نکنند در فضای مجازی پاسخی به صحبت‌های من در رابطه با این یادداشت بدهند چون برای هر پاسخ آنها ده‌ها پاسخ هست، اما برای من امکان گفت و گو با تک تک آنها فراهم نیست.

در این میان اما قصه‌ها و سناریوهایی برای مربیان نوشته می‌شود و گاهی وقت‌ها باید اتفاقاتی بیافتد. برای من و برخی هم این قصه نوشته شده بود و باید اتفاق می‌افتاد و من اصلاً ناراحت و ناراضی نیستم. ان‌شالله که برخی از آدم‌های این قصه راضی باشند یا خدا از آنها راضی باشد.

در پایان این یادداشت باید عنوان کنم که یکی از رسانه‌ها روی جلد خود تیتری را عنوان کرده بود که موجبات نارضایتی مردم شریف اصفهان را در پی داشت که در این مورد باید اینگونه پاسخ بدهم این یک تحلیل از جانب دوستان در این رسانه بود که ممکن است هر روز در هر رسانه‌ای نسبت به جدا شدن من از سپاهان تحلیل جدیدی عنوان شود و این نباید ذهنیت از من نزد مردم اصفهان ایجاد کند
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of