یک‌میلیارد و چهارصد میلیون بابتِ دو تا گل به خودی؟

پرسپولیس اف سی: و این گونه شد که گران‌ترین بازیکنِ لیگ، دو گل را تقدیمِ استقلال کرد.

 به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از آی اسپورت، اگر از هواداران سپاهان دلیل شکست سه گله‌شان مقابل استقلال را پرس‌وجو کنید به یک نامِ مشترک می‌رسید: «عبدالله کرمی». شماره ده سپاهان که به تعداد شماره‌اش در مقابل مبلغ قراردادش «صفر» قرار داد، روز قبل هم نمره «صفر» گرفت.

عبدالله گران‌ترین بازیکن فصل لیگ برتر بود و انتظار می‌رفت یک تنه مقابل مهاجم‌های استقلال ایستادگی کند. در حالی که در همه آنالیزها، سرعت پایین کرمی و عقیلی راه گل زدن استقلال شناسایی شده بود، ولی کرمی خیلی زودتر راه گل را به صدرنشین لیگ نشان داد. شاهکار عبدالله روی گل دوم استقلال بود. جایی که توپ را بدون هیچ فشاری در اختیار داشت، بازیکنان‌های سپاهان هم در نواحی مختلف زمین پخش شده بودند تا تدارک حمله بچینند ولی کرمی در اقدامی عجیب توپ را به سپاهانیِ سابق یعنی یعقوب کریمی تقدیم کرد. در ادامه یعقوب با توپ به کرمی نزدیک شد و با استارتی بلند، دو مدافع سپاهان را با هم جا گذاشت. کریمی توپ را به گوشه زمین برد و در این فاصله عبدالله فرصت جاگیری در محوطه جریمه را برای دفع توپ هم داشت. اما کرمی خیلی آرام به محوطه رسید تا روی ضربه سر جابر هم کاری از دستش ساخته نباشد.

عبدالله با سه سهل‌انگاریِ متوالی باعث به ثمر رسیدن گل دوم استقلال شد. روی گل سوم هم عبدالله کرمی مقصر اول بود. عبدالله یارگیرِ شهباززاده بود. او سینه به سینه سجاد حرکت کرد ولی در چند ثانیه، شهباززاده چمن استادیوم را با کرمی آشنا کرد. عبدالله همان ابتدا پا دراز کرد تا توپ به سجاد نرسد ولی رسید. در ادامه پیراهنش را کشید تا او را متوقف کند ولی نتوانست. در نهایت هم با یک چرخشِ شهباززاده از او جا ماند و حتی موفق به ارتکاب خطا هم نشد.

و این گونه شد که گران‌ترین بازیکنِ لیگ، دو گل را تقدیمِ استقلال کرد.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of