۶۷۲ امتیاز و ۲ پله صعود در رنکینگ جهانی برای تیم کی‌روش/ایران در ۴۳ دنیا و نخست آسیا ایستاد

پرسپولیس اف سی: در جدید‌ترین رنکینگ فیفا تیم ملی فوتبال ایران ۶۷۲ امتیاز کسب کرد و با کسب ۴۳ پله جهانی، جایگاه خود را به عنوان تیم نخست آسیا کماکان حفظ کرد.

رنکینگ جهانی تیم‌های برتر فوتبال جهان در نخستین روزهای سال جدید میلادی امروز (پنج‌شنبه) 17 دی‌ماه 1394 توسط سایت فیفا اعلام شد.
براساس این اعلام تیم ملی فوتبال ایران که توسط کارلوس کی‌روش هدایت می‌شود، در رد‌ه‌بندی انجام گرفته از تاریخ 3 دسامبر سال 2015 تا 7 ژانویه 2016 (12 آذر تا 17 دی 94) با کسب .672 امتیاز 2 پله صعود کرد و صاحب رده 43 جهانی شد.
تیم کشورمان همچنین در میان تیم‌های آسیایی جایگاه خود را به عنوان تیم نخست همچنان حفظ کرد و پس از آن، کره‌جنوبی، ژاپن و استرالیا  در رده‌های دوم تا چهارم قرارگرفتند.
در این رده‌بندی تیم ملی تیم ملی بلژیک مثل ماه گذشته در رده نخست باقی ماند. این تیم ۱۴۹۴ امتیاز کسب کرده است. آرژانتین با ۱۴۵۵ امتیاز در رده دوم قرار دارد و تیم ملی اسپانیا با ۱۳۷۰ امتیاز رده سوم رنکینگ را به خود اختصاص داده است. تیم‌های ملی آلمان، شیلی، برزیل، پرتغال، کلمبیا، انگلیس و اتریش نیز مکان‌های در مکان‌های چهارم تا دهم قرار گرفته‌اند.دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz