برنامه سرخ‌پوشان مشخص شد/۱۲ و ۱۵ دقیقه زمان حرکت پرسپولیسی‌ها به سوی فولادشهر

پرسپولیس اف سی: برنامه تیم فوتبال پرسپولیس تا پیش از بازی امروز این تیم مقابل ذوب آهن مشخص شد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از فارس، برنامه تیم فوتبال پرسپولیس تا پیش از بازی مقابل ذوب آهن در چارچوب جام حذفی مشخص شد.

بر این اساس بازیکنان پرسپولیس در ساعت ۱۰ صبح، صبحانه و ناهار را با هم صرف خواهند کرد و سپس برای استراحت راهی اتاق‌هایشان خواهند شد.

شاگردان برانکو در ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه برای نوشیدن چای و قهوه به لابی هتل خواهند آمد و در ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه برای شرکت در جلسه فنی حاضر خواهند شد.

بعد از جلسه هم در ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه پرسپولیسی‌ها هتل عباسی اصفهان را به مقصد ورزشگاه فولادشهر ترک خواهند کرد تا در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به مصاف ذوب‌آهن در ورزشگاه فولادشهر بروند.

همچنین با توجه به سالروز ۱۳ آبان و برگزاری تظاهرات به مناسبت روز دانشجو و روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در اصفهان هم مانند سایر شهرهای کشورمان این راهپیمایی برگزار شد و از آنجایی که هتل محل اقامت سرخ‌پوشان هم در مسیر راهپیمایی قرار دارد و به همین دلیل ورود و خروج به هتل محل اقامت سرخ‌پوشان به سختی انجام می‌شود.

این در حالی است که عده‌ای از هواداران پرسپولیس در بیرون از محوطه هتل منتظر بازیکنان محبوب‌شان هستند تا با آنها عکس یادگاری بگیرند.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz