JamNewsImage08414973

صادقیان نمی تواند عشقش را مخفی کند

پرسپولیس اف سی: می گویند رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون. یعنی کسی که یک چیز یا یک شخصی را دوست دارد ولی نمی تواند آن را بروز دهد یا بر زبان بیاورد اما به انواع و اقسام مختلف آن را بیان می کند.

 ماجرای پیام صادقیان و پرسپولیس فراتر از این حرف هاست. یعنی عشق پیام به پرسپولیس دیگر از رنگ رخساره گذشته و کاملا این علاقه بر همگان هویدا گشته و شماره 11 سابق سرخپوشان هم ابایی از بیان کردن آن ندارد.

 او همواره در مصاحبه هایش از علاقه شدیدش به پرسپولیس و هوادارانش صحبت کرده و این بار در پست جدید خود در اینستاگرام، سه روز قبل از بازی حساس با تیم محبوبش، یک عکس با لباس تمرین پرسپولیس و با نماد معروف این تیم انداخته است که در نوع خودش جالب توجه است.

 از این عکس پیام می توان برداشت های متفاوتی داشت. اولین برداشت و دم دستی ترینشان این است که پیام می خواهد بگوید هنوز هم که هنوزه پرسپولیس عشق اول و آخرش است و روزهای خوب حضورش در این تیم، از یادش نرفته است و با آن زندگی می کند.

 دومین برداشت این است که پیام می خواهد به هواداران پرسپولیس بگوید هنوز هم او را پرسپولیسی بدانند و روز بازی نسبت به او هجمه نگیرند و کمی با او دوست باشند.

در هر صورت نفت و پرسپولیس در حالی روز دوشنبه مقابل هم قرار می گیرند که بدون شک چهره اصلی میدان پیام صادقیان خواهد بود. بازیکنی که این روزها مرد اول خط میانی نفت به حساب می آید و دوباره در حال بازگشت به روزهای اوج است./ جام نیوز
دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه on "صادقیان نمی تواند عشقش را مخفی کند"

Notify of
avatar

Sort by:   newest | oldest | most voted
sara
Guest
sara
10 months 17 days ago

آخ کاشکی دوباره برگردیبیییی،پیام جان لطفا بلزم بیا پرسپولیس ک ما هم بهت خ نیاز داریم..یاشا باغیرت?

wpDiscuz