5 دلیل برای پیروزی پرسپولیس در دربی/ برانکو، مهدی و هادی!

حالا که آرامش به جمع قرمزها برکشته، ایوانکوویچ به حفظ رکورد صد در صدی اش مقابل استقلال فکر می کند.

پرسپولیس اف سی: استقلال و پرسپولیس در دربی فردا هر کدام برتری‌هایی نسبت به حریف دارند که می‌توانند با تکیه بر آنها بر حریف غلبه کنند. اینها دلایلی است که می‌‌تواند پیروزی پرسپولیس را برابر رقیب سنتی اش رقم بزند.

1-روحیهِ دوبل! 

در هر دو دربی فصل گذشته، پرسپولیسی ها موفق شدند استقلال را از پیش رو بردارند و این دبل فراموش نشدنی، روحیه آن ها را در آستانه مسابقه بعدی با استقلال بالاتر از حریف برده و به بچه های برانکو برتری ذهنی بخشیده است. استقلال در 4 سال اخیر برابر پرسپولیس پیروز نشده و این موضوع کار آن ها را در دیدار فردا نیز دشوار خواهد کرد.

2- فاکتور برانکو 

سرمربی کروات پرسپولیسی ها تجربه میادین مهمی در دنیای فوتبال را در کارنامه دارد و اساسا یک مربی دربی باز محسوب می شود. حتی در بدترین روزهای پرسپولیس، هواداران باشگاه از سبک بازی تیم برانکو راضی بودند و به نظر می رسد حالا که آرامش به جمع قرمزها برکشته، ایوانکوویچ به حفظ رکورد صد در صدی اش مقابل استقلال فکر می کند.

3-آقای گل 

مرد شماره 9 قرمزها، یکی از بهترین مهره های لیگ پانزدهم بوده است. مهدی طارمی به عنوان آقای گل مشترک لیگ برتر، در مسابقه فردا می تواند کمک زیادی برای تیم برانکو باشد. او که این هفته در مقابل ملوان استراحت کرده، انگیزه های زیادی برای به ثمر رساندن اولین گلش در دربی دارد. مدافعان استقلال در بازی فردا برای پنالتی ندادن به طارمی، دست به عصا تر از  همیشه خواهند بود.

4-بازی بدون فشار

بر خلاف استقلالی ها، پرسپولیس هنوز در جمع مدعیان لیگ پانزدهم قرار ندارد و به همین خاطر بازی فردا را با استرس کمتری پشت سر می گذارد. استقلال به عنوان تیم صدرنشین لیگ، فشار از دست دادن این رتبه در آغاز مقطع بازی های سخت را در مسابقه فردا احساس خواهد کرد.

5-برد برای هادی 

تا همین چند هفته قبل، هادی نوروزی مدام برای زدن گل چهارم به استقلال و شادی های بعد از آن نقشه می کشید. نوروزی حالا دیگر در ترکیب پرسپولیس قرار نخواهد داشت اما بدون تردید بازیکنان این تیم انگیزه زیادی دارند تا در اولین دربی بدون کاپیتان شماره 24، پیروز مسابقه باشند و برد را به خانواده او تقدیم کنند. هادی در مسابقه فردا نیز، مثل همیشه به عنوان اولین نفر از تونل آزادی خارج می شود و پرواز می کند.
دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه on "5 دلیل برای پیروزی پرسپولیس در دربی/ برانکو، مهدی و هادی!"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
آیلار
Guest

ان شاء الله که میبریم.پرسپولیس بیشتر از اونا انگیزه داره.آقا مهدی هم گل میزنه تا آقای گلی تا آخر فصل فقط مال اون باشه.لیاقتش رو داره.

wpDiscuz