آبراموف:ایران را خوب می شناسم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: آبراموف:ایران را خوب می شناسم

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

آبراموف:ایران را خوب می شناسم

آبراموف: ايران را خوب ميشناسم

سرمربي تيم ملي فوتبال ازبکستان با اشاره به مشکل تاريخي فوتبال اين کشور در کسب نتيجه در مرحله نهايي رقابتهاي انتخابي جام جهاني ميگويد تمام تلاششان اين است در بازي خانگي به سه امتياز برسند.

وادريم آبراموف در نشست خبري پيش از ديدار ايران برابر ازبکستان گفت: خيلي خوشحالم که به اين مرحله رسيديم. ما همواره تا اين مرحله بالا ميآييم اما مشکلات تازه در اينجا آغاز ميشود. اميدواريم اين دوره بتوانيم با رفع مشکلات به جام جهاني برزيل صعود کنيم.

او درباره غيبت چند بازيکن اصلي ازبکستان در بازي با ايران هم گفت: ميتوانيم اين فرصت را در اختيار بازيکنان ديگر قرار دهيم که تجربهشان را بالا ببرند. ما بازيکنان خوب ديگري هم داريم که حتما شايستگي حضور در تيم ملي را دارند.

آبراموف درپاسخ به اين سوال که در بازي فردا از چه تاکتيکي استفاده خواده کرد؟ گفت: بايد بازي شروع شود و ببينيم حريف از چه تاکتيکي استفاده ميکند اما چيزي که مشخص است اينکه ايران تيم بسيار خوبي است؛ تيمي که سابقه حضور در جام جهاني را دارد و از بازيکنان با تجربهاي استفاده ميکند. ما ميخواهيم در اين بازي به امتياز کامل برسيم و اين چيزي است که به آن احتياج داريم.

او در پاسخ به اينکه همه همگروههاي ازبکستان در اين مدت بازي دوستانه داشتهاند به جز ازبکستان و اين چه تاثيري روي عملکرد تيم ما ميگذارد گفت: چندين پيشنهاد به تيمهاي مختلف براي انجام بازي دوستانه داديم اما به خاطر موقعيت جغرافيايي آنها حاضر نبودند به تاشکند بيايند و به همين خاطر اين پيشنهادها رد شد. ضمن اينکه تيمهاي ما درگير ليگ قهرمانان آسيا بودند و ما نميتوانستيم از چند بازيکن ملي پوشمان استفاده کنيم.

آبراموف درباره نقطه قوت تيم ايران تصريح کرد: ايران تيم قدرتمندي است. اين را همه ميدانند. آنها در خط مياني بازيکنان بسيار با تجربهاي دارند. دو بازيکن مياني خط دفاعشان هم بسيار خوب هستند. فکر ميکنم نقطه قوت اين تيم استفاده از ضربات ايستگاهي و ضربات کرنر است. ما بايد به خوبي مراقب اين نقاط قوت حريف باشيم.

وي با اشاره به محدوديت بازيکني که دارد گفت: ما نبايد تنها به بازي با ايران فکر کنيم. ما ديدار ديگري برابر لبنان داريم و بايد بازيکنان را براي بازي بعدي هم آماده کنيم.

آبراموف در پاسخ به اينکه آيا فکر ميکنيد تيم شما کيفيت پيروزي برابر ايران را با توجه به غيبت 5 بازيکن دارد، اظهار کرد: من سرمربي ازبکستان هستم و از تيم خودم مطمئن هستم که ميتواند در بازي فردا امتياز لازم را کسب کند.

سرمربي ازبکستان در پايان درباره کيفيت بازيکناني چون علي کريمي و جواد نکونام خاطرنشان کرد: من اين دو بازيکن را خوب ميشناسم. آنها سالها در اروپا بودهاند اما اين را هم ميدانم که علي کريمي مثل قبل بازي نميکند اما همچنان بازيکن بزرگي است.

تورسونف بازيکن تيم ملي ازبکستان هم بازي با ايران را حياتي خواند و گفت: خوشحاليم که نخستين بازي ما در خانه است. ميخواهيم هواداران را خوشحال کنيم و به جام جهاني برويم اما نتيجه بازي فردا قابل پيش بيني نيست.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

پیروزی (2nd June 2012)

نام واقعی
    Mahdi
    شغل و حرفه
    فوتسال ، کامپیوتر ، کاراته ، کبدی ، king of fifa 11
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 934 بار در 449 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نه خوب نمیشناسی !!!
    من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی /// ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردم ...