کريميان:از اصفهان مي روم اما دلم پيش شماست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: کريميان:از اصفهان مي روم اما دلم پيش شماست

نام واقعی
    مصطفي
    تیم های محبوب خارجی
    Juventus | Italy
    تشکر شده 381 بار در 187 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

هافبک تيم فوتبال سپاهان بعد از سه سال از اين تيم جدا مي شود. دليل جدايي مهدي کريميان سوالي است که در ذهن همه هواداران اين تيم شکل گرفته است.

مهدي کريميان اظهار داشت: مسوولان باشگاه بعد از اينکه چند روزي از آغاز فصل نقل و انتقالات مي گذشت بالاخره با من تماس گرفتند و خواستند تا مبلغي پيشنهاد بدهم. با رقمي که ابتدا پيشنهاد دادم موافقت نکردند و براي بار دوم هم نپذيرفتند اما من به خاطر مردم اصفهان و سپاهان اعلام کردم که حاضرم قرارداد سفيد امضا کنم. باشگاه هر مبلغي که مد نظرش هست بنويسد و هر تصميمي که دارند بگيرند.

وي با بيان اينکه باشگاه تمايلي براي ادامه همکاري با من نداشته است گفت: در روزهاي اخير هواداران سپاهان، همان کساني که در گرما و سرما ما را تنها نمي گذاشتند، با من تماس مي گرفتند و مي گفتند اگر مشکل بر سر مسائل مالي است کوتاه بيا. حتي شنيدم که مي گفتند به سپاهان رقم نجومي پيشنهاد داده ام اما مبلغي که درخواست کردم فقط 20 درصد نسبت به قرارداد فصل گذشته ام افزايش داشت و سقف را هم مثل فصل گذشته رعايت کردم. من بازيکن آزاد بودم و قرارداد نداشتم پس رقمي که اضافه کرده بودم عادي و طبيعي بود.

کريميان گفت: من شش سال در اصفهان بازي کردم، سه سال با ذوب آهن و سه سال با سپاهان. بهترين روزهاي من در اين شهر و با سپاهان رقم خورد. سه بار با اين تيم قهرمان شدم، در شادي هاي آنها شريک بودم، براي اين تيم گل قهرماني زدم و بايد به همه اصفهاني ها بگويم از اصفهان مي روم اما دلم پيش شماست.

وي ادامه داد: تمايلي به رفتن ندارم اما به رغم ميل باطني ام بايد از سپاهان جدا شوم اما خوشحالم که با کارنامه اي موفق از اين تيم مي روم. آرزوي من موفقيت اين تيم است.

هافبک سابق تيم فوتبال سپاهان گفت: نمي دانم چرا سپاهان تمايلي به ماندن من نداشت اما من به حرمت اين تيم و هوادارانش به هيچ کدام از پيشنهاداتم فکر نکردم، قصد بازارگرمي نداشتم و اولويت اولم سپاهان بود، بنابراين هر تيمي تماس گرفت گفتم منتظر سپاهانم اما امروز که تکليفم مشخص شد به پنج، شش پيشنهادي که دارم فکر مي کنم و اميدوارم تا آخر هفته بهترين انتخاب را داشته باشم.

کريميان گفت: سپاهان مجموعه اي است که با رفتن چند بازيکن خللي در کارش پيش نمي آيد. مثل سال قبل که چند بازيکن رفتند اما اين تيم بازهم قهرمان شد. آرزوي من موفقيت سپاهان است و اميدوارم حالا که به جمع هشت تيم برتر آسيا رسيده است بتواند قهرماني آسيا را هم با افتخار به دست آورد.

از امضا خوشم نمياد

2. 3 کاربر مقابل از mostafacute عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (2nd June 2012), IMAN (2nd June 2012), mahdi khan (2nd June 2012)

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 27 تاپیک
    بازیکن خیلی خوبیه...
    نه...!نه...!نه...!

4. کاربر مقابل از IMAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mahdi khan (2nd June 2012)

نام واقعی
    سینا
    تشکر شده 27 بار در 10 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دو بازیکن جوان از تیم های راه آهن و تیم ملی جوانان به پرسپولیس پیوستند.
    پس از پیوستن محمدرضا خانزاده از تیم فوتبال راه آهن ، عصر امروز علی اسماعیل زاده از تیم ملی جوانان نیز با پرسپولیس قرارداد بست.

در راستای طرح جذب بازیکنان جوان در تیم فوتبال پرسپولیس، امروز (شنبه) محمدرضا خانزاده مدافع جوان و دفاع راست تیم راه آهن با قراردادی سه ساله به پرسپولیس پیوست. خانزاده به تازگی به لیست بازیکنان بزرگسال تیم ملی دعوت شده بود. همچنین علی اساعیل زاده هافبک جوان که مدتی نیز کاپیتان تیم ملی جوانان بود، با عقد قراردادی به سرخ پوشان ملحق شد. طرح جذب 5 بازیکن جوان با جدیت از سوی سردار رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس پیگیری می شود به طوری که در تیم فصل جدید پرسپولیس در هر پست یکی از جوانان شایسته که در حد تیم ملی تایید شده باشند در کنار بازیکنان اصلی حضور خواهند داشت. سردار محمد رویانیان در گفت و گو با سایت باشگاه، با تاکید بر لزوم جوانگرایی در تیم ملی،گفت: این نگاه برای فصل بعد هم تداوم داشته و مطمئنا پرسپولیس جوان، قدرتمند و فنی را در سال های بعد خواهیم دید.

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده