مهاجم تيم ملي فوتبال ايران گفت: مقابل اندونزي بازي سختي در پيش داريم.

غلامرضا رضايي پيش از تمرين عصر امروز تيم ملي فوتبال ايران در جمع خبرنگاران درباره وضعيت آمادهسازي اين تيم اظهار کرد: شرايط اردوي تيم ملي خوب است و بازيکنان در آرامش فوقالعادهاي به سر ميبرند. جمعه تمرين موفقي را پشت سر گذاشتيم و فکر ميکنم در چند جلسه آينده به مرز آمادگي کامل برسيم.
وي درباره بازي با اندونزي گفت: بازي سختي پيش روي ماست و اميدوارم با حمايت مردم بتوانيم اندونزي را در تهران شکست داده و اولين گام را براي صعود به جام جهاني در رقابتهاي انتخابي محکم برداريم.
رضايي در واکنش به سوال يکي از خبرنگاران که پرسيد بعضي از کارشناسان معتقد بودند غلامرضا رضايي چندان براي پرسپوليس خوب کار نميکند و دعوتش به تيم ملي مبهم است، گفت: چه کسي گفته من براي پرسپوليس خوب بازي نکردهام؟! بهتر است آنها اين سوال را از کادر فني بپرسند. فکر ميکنم کادر فني پرسپوليس و تيم ملي که اکنون من را به اين تيم دعوت کردهاند نظر ديگري داشته باشند. اگر خوب نبودم قطعا به تيم ملي دعوت نميشدم.
رضايي در ارزيابياش از وضعيت پرسپوليس نيز گفت: اکنون تمرکزم معطوف به تيم ملي است اما پرسپوليس هم روند رو به رشدي را سپري ميکند. ما هيچ مشکلي در تيم نداريم و از اين به بعد نتايج بهتري کسب خواهيم کرد.