مجید جلالی سرمربی فولاد خوزستان به شدت از صحبتهای مسعود رضاییان ناراحت است. قائم مقام باشگاه فولاد جلالی را تهدید به اخراج کرده و حالا سرمربی فولاد در مورد حرفهای رضاییان به سوالات خبرنگار سایت گل پاسخ میدهد.

موضع شما در مورد حرفهای رضاییان چیست؟
من گفتهام که ایشان از همان ابتدا دنبال مربی خارجی بود و در این مدت همیشه منتظر فرصت بود تا چنین جریانی را به راه بیاندازد. او حتی در ابتدای فصل چندین مربی را به باشگاه فولاد پیشنهاد داد و فکر میکند با تیم رسانهای خودش میتواند هر کاری انجام دهد.
در این مدت رابطه شما با رضاییان چگونه بوده است؟
من هیچ وقت با کسی مشکل نداشتهام و همیشه روی کارم تمرکز میکنم ولی ایشان از همان ابتدا موافق حضور من در فولاد نبود. این آقایان میخواستند تیم را خودشان ببندند که باشگاه دستشان را کوتاه کرد. من انتظار داشتم اگر نارضایتی وجود دارد به شکل حرفهای مطرح شود و مربی هم در باشگاه توضیحات خود را هم ارائه دهد. رضاییان از فرصت استفاده کرده و هدفش به بحران بردن تیم است.
موضع مدیرعامل باشگاه فولاد چیست؟
من با ایشان هنوز صحبتی نداشتهام.
با این وضعیت کار کردن برای شما سخت نمیشود؟
سخت میشود و این آقایان حتی روی سکوها هم آدم دارند. من در این مورد با این مشکلات مواجه بودم.
نظرتان در این مورد که رضاییان شما را تهدید به اخراج کرده است، چیست؟
من با رضاییان قرارداد ندارم بلکه با فولاد قرارداد دارم. او اصلا تصمیمگیرنده نیست. در ضمن تا الان هر کاری که از دستش برآمده انجام داده به هدفش برسد.
مثل اینکه این مسائل برای شما آزاردهنده است؟
من به شدت تحت تأثیر قرار گرفتم و میخواهم فکر کنم تا یک تصمیم درست بگیرم.
منظورتان چیست؟
من منتظر واکنش مسئولان فولاد هستم تا بعد از آن تصمیم بگیرم. قبلا هم گفتم که فولاد را دوست دارم چون در اینجا آرامش دارم ولی با ادامه این شرایط دلیلی برای ماندن من وجود ندارد. البته من نگران نیستم و این مسائل مرا ضعیف نمیکند.
اگر باشگاه از شما حمایت نکند جدا میشوید؟
اول باید موضع باشگاه را بدانم و بعد تصمیم بگیرم. من دو سال پیش که به فولاد آمدم تیم در رده هجدهم قرار داشت و حتی تا 6هفته نتیجه نگرفتیم و اولین برد را هفته پانزدهم به دست آوردیم. سال گذشته هم در 5بازی اول 5 یا 6امتیاز گرفتیم. مطمئنا شرایط فولاد در آینده بهتر خواهد شد.
رفتار مردم اهواز در این چند روز با شما چگونه بوده است؟
آنها به من محبت دارند و میدانند که من هم به خاطر این باخت ناراحت هستم ولی رضاییان و تیم رسانهایاش طوری رفتار میکنند که کاملا مشخص است غمخوار باشگاه فولاد نیستند. این رفتارها فقط از روی غرضورزی است. این آقا در ابتدای فصل آمد و گفت که ادینیو و جانواریو میخواهند به فولاد بیایند ولی بعد از چند روز گفت که ادینیو یک میلیون دلار میخواهد و جانواریو 900هزاردلار. من گفتم که آنها را میخواهم و مسائل مالی به باشگاه مربوط میشود ولی بهتر است بگوید که چرا این دو نفر به فولاد نیامدند. من در این سالها باعث خشم دلالها شدهام ولی سعی کردم کارم را درست انجام دهم.