نکونام: اعتصاب در لالیگا حق طبیعی بازیکنان بود؛ آنها به حقشان رسیدند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نکونام: اعتصاب در لالیگا حق طبیعی بازیکنان بود؛ آنها به حقشان رسیدند

نام واقعی
    AmirHossein
    شغل و حرفه
    سرگردون تو اینترنت
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 1,161 بار در 545 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک

نکونام: اعتصاب در لالیگا حق طبیعی بازیکنان بود؛ آنها به حقشان رسیدند

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازیکنان حاضر در لیگ باشگاهی اسپانیا به درستی اعتصاب کردند و سرانجام به حق خود رسیدند.جواد نکونام پس از تمرین امروز تیم ملی فوتبال در خصوص تعامل رسانهها و بازیکنان تیم ملی اظهار داشت: وظیفه بازیکن تیم ملی این است که با رسانه ها تعامل داشته باشد و همه باید کمک کنیم تا تیم ملی موفق شود. مردم هم دوست دارند اخبار و اطلاعات تیم ملی را پیگیری کنند. من هم به عنوان یک بازیکن حرفه ای اعتقاد دارم رابطه بازیکنان و رسانه ها باید دو طرفه باشد و انتقادها هم سازنده و به بازیکنان کمک کند. وی در باره شرایط اوساسونا در این فصل ادامه داد: اوساسونا مشکلی ندارد، ۲بازیکن خوب ما رفتهاند، اما ۳ بازیکن جدید جذب کردهایم و امیدوارم امسال شرایط بهتری داشته باشیم. شروع خوبی داشتیم و امیدوارم در ادامه هم بازیهای خوبی انجام دهیم. هدف ما حضور در جمع ۱۰ تیم برتر لالیگا و جام یوفا است، اما کار سختی داریم.نکونام درباره شرایط خودش گفت: در دیدار شب گذشته کامل به میدان رفتم و شرایط خوبی دارم و فکر میکنم از این به بعد بتوانم بازیهای بهتری را انجام دهم، چون نماینده فوتبال ایران در لالیگا هستم. دوست دارم امسال برای تیم ملی هم موثر باشم، چون سال مهمی پیش روی فوتبال ایران است. وی در مورد حضورش در اردوهای تیم ملی گفت: اگر در تاریخهای فیفا باشد مشکلی ندارم. امروز تمرینات اختصاصی را انجام دادم و از فردا در تمرینهای گروهی شرکت میکنم.نکونام درباره دیدار مقابل اندونزی عنوان کرد: بازیهای اول همیشه مهم است و نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم. هدف ما حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل است پس باید شروعی طوفانی داشته باشیم. از تماشاگرانم خواهش میکنم برای تشویق تیم ملی به ورزشگاه بیایند. بازیکن تیم فوتبال اوساسونا درباره تعویق مسابقات باشگاهی اسپانیا موسوم به لالیگا گفت: به هر حال این حقی است که برای بازیکنان فوتبال باید اعمال شود و اعتصاب بازیکنان اسپانیا که تیم های ایتالیایی هم این کار را انجام دادند، رفتار درستی بود. بازیکنان باید حق خود را بگیرند البته در اسپانیا این اتفاق افتاد و حق ها گرفته شد. امیدوارم در ایتالیا هم بازیکنان به حق خودشان برسند.وی همچنین درباره سقف قرارداد در فوتبال با خنده پاسخ داد و گفت: این موضوع تنها در ایران وجود دارد.نکونام درباره بازیکنان دعوت شده به تیم ملی گفت: مجموعه ای که گرد هم آمده اند بهترین بازیکنان هستند و تلاش های خود را در لیگ انجام داده اند. امیدوارم از پس این اتفاق مهمی که پیش رو داریم به خوبی برآییم و به تیم ملی خدمت کنیم.
    ..:: Iker & SerGio are My LovE ::..

http://axgig.com/images/99977427158129039060.jpg

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany