مهاجم کهنسال تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان گفت: از تیم پرسپولیس برای بازی در این تیم پیشنهاد داشته و در حال مذاكره با رویانیان هستم!
'به گزارش گل ، بهمن طهماسبی' در گفت و گو با ایرنا با بیان اینكه مذاكرات با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران به خوبی پیش می رود، اضافه كرد: خوشبختانه تا به امروز مشكل خاصی نبوده اما هنوز كار به پایان نرسیده استوی با اشاره به اینكه انتقالش از تیم آلومینیوم هرمزگان به سایر تیم های لیگ برتری، جزو سهمیه لیگ دسته یك به شمار می رود، افزود: این مساله باعث شده تا پیشنهادهایی كه برای فصل جدید به من شده است، قدری زیادتر از گذشته باشد از این رو به غیر از تیم پرسپولیس از سایر تیم های تهرانی و شهرستانی نیز پیشنهادات دیگری دارم كه در صورت منتفی شدن پیوستنم به پرسپولیس، شرایط آن ها را بررسی خواهم كرد.
مهاجم اسبق تیم فوتبال نفت تهران در خصوص عملكردش در تیم آلومینیوم هرمزگان كه به عنوان نخستین تیم دسته اولی به لیگ برتر صعود كرد، نیز گفت: فصل خوبی را پشت سر گذاشتم و توانستم 13 گل در جریان بازی برای تیمم به ثمر برسانم .طهماسبی در باره اینكه چرا در این تیم نمی خواهد فوتبالش را ادامه دهد، نیز خاطرنشان كرد: قراردادم با این تیم برای یك فصل بود و هم اكنون بازیكن آزاد محسوب می شوم، صادقانه بگویم وضعیت مالی باشگاه به هیچ وجه خوب نیست و من ترجیح می دهم در حال حاضر برای این تیم بازی نكنم.
طهماسبی درست 11 سال پیش یه عنوان یک پدیده از ایرسوتر به استقلال رفت و بعد از یک فصل ناموفق در بسیاری از تیمهای باشگاهی ایران بازی کرد. اینکه او بعد از این همه سال دوباره سر از پایتخت در می آورد ، نشانگر نبوغ او نیست ؛ چرخه سازندگی فوتبال ما به گل نشسته است!