وحیدهاشمیان یکی از حرفه ای ترین ها در تمرینات پرسپولیس است. بازیکنی که با تماشای عکسهای تمرین می توانید به روحیه او پی ببرید.


هاشمیان درباره بازی در ترکیب ثابت قرمزها می گوید: مصدومیتم به طور کامل برطرف نشده است ولی برای قرارگرفتن در ترکیب اصلی تمام تلاشم را انجام می دهم ولی به هر قیمتی خود را به مربی تحمیل نمی کنم و برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی خودخواه نیستم.
وی ادامه داد: آسیب دیدگی دستم کاملا برطرف نشده است ولی به زودی مصدومیت دستم رفع خواهد شد. هاشمیان خاطرنشان کرد: باپیروزی اخیر در مقابل صنعت نفت آبادان از روحیه بالایی برخوردار هستیم و با ادامه تمرینات خوب و منظم خود را آماده دیدار هفته ششم می کنیم و این قدرت روحی و تاکتیکی ما را برای پیروزی مقابل تیم ذوب آهن افزایش می دهد و سعی داریم این روند پیروزی ها را ادامه دهیم.
وی ادامه داد: هنوز از احتمال حضورم در ترکیب مطلع نیستم ولی اگر در ترکیب قراربگیرم با تمام توان خود برای پیروزی تیمم تلاش می کنم.
هاشمیان در مورد آمادگی خود تاکید کرد:اگر یک فوتبالیست به خوبی زندگی حرفه ای خود را ادامه دهد می تواند تا سنین بالا فوتبال بازی کند از نظر جسمی،روحی،استراحت،تغذیه و زندگی سالم کمک زیادی به ادامه فوتبال خواهد کرد. به قول یک پیشکسوت فوتبال یک فوتبالیست فقط 2 ساعت از روز خود را در زمین فوتبال سپری می کند و ساعات باقی مانده را نیز باید مثل آن دو ساعت باشد.