همه ببینید تا به واقعیت سینمای ایران پی ببرید
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: همه ببینید تا به واقعیت سینمای ایران پی ببرید

نام واقعی
    رضا
    شغل و حرفه
    ها ؟ شلغمو بگم ؟ چی؟ ها؟ فوتبالیست
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 688 بار در 204 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

همه ببینید تا به واقعیت سینمای ایران پی ببرید

پرستو صالحی بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون در صفحه فیس بوک مطالب مهمی را در ارتباط با فساد اخلاقی حاکم بر سینما نوشت.
    به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، به نقل از سایت افکار، پرستو صالحی بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون در صفحه فیس بوک مطالب مهمی را در ارتباط با فساد اخلاقی حاکم بر سینما نوشت.
    خبرگزاری فارس با پوزش از کاربران محترم به منظور آگاهی بیشتر مخاطبان با اعمال غیر اخلاقی پشت پرده سینما و تئاتر، متن کامل نوشتار خانم پرستو صالحی را – بدون حذف عبارات ناشایست نقل شده از یک تهیه کننده مشهور، منتشر میکند.
    وی در صفحه فیس بوک خود نوشت: «اگه نگم دق میکنم!!! همش میگن چرا کم کاری؟ چرا نیستی؟ چرا مثله سابق پر کار نیستی؟ چرا؟ چرا؟ چرا؟من چه میدونم!کدوم بازیگریه که دلش نخواد بازی کنه؟ کدوم بازیگریه که دلش نخواد تو کارهای خوب ظاهر بشه؟ کدوم بازیگریه که دلش نخواد با آدمهای حرفهای و درست درمون کار کنه؟ کدوم بازیگریه که دلش نخواد دیده بشه؟»
    پرستو صالحی در ادامه نوشته است: «دور از جون تهیه کنندگان و کارگردانان و هنرمندان فرهیخته کشورم که هممون میدونیم چه کسانی هستند و چه کسانی نیستند و فقط ادعا و اداشو دارن، به یک تهیه کننده سرشناسی از سره درد دل گفتم: دلم یه کار طولانی میخواد گفت: اونیام که بهت کار طولانی بده حال طولانی میخواد… به قول مرحوم شکیبایی: وای…
    ولی من هنوز ایمان دارم که تو هنر مقدس هفتم، هستند انسانهایی که بیدرخواست و نیاز و… فقط و فقط به کارشون فکر میکنن و بس و متاسفم از وجود کسانی که هنر پاک آریایی را رو با ناحیه ۱۰قدیم تهران اشتباه گرفتن…».
    پرستو صالحی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در نخستین فعالیت تئاتری خود در “نغمههای خورشید” ایفای نقش کرد. وی پس از آن بازی در سریالی با نام محاکمه را به کارگردانی حسن هدایت در کارنامه خود دارد.
    بازی در سه فیلم نود دقیقهای با نام یک روز طولانی آبی و ایفای نقش در سریالهای عشق سالهای جنگ، تب، مهر پنهان، همسفر، این زمینیها، چشمهایش و سری دوم زیر آسمان شهر از دیگر فعالیتهای هنری این بازیگر محسوب میشود.
    [SIGPIC] [/Shttp://www.perspolisfc.net/forum/image.php?type=sigpic&userid=3572&dateline=1342730 349IGPIC]

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    و خدایی که در این نزدیکی ست...
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,517 بار در 2,242 ارسال
    یاد شده