اولادی: هنوز منتظر پیشنهاد پرسپولیس هستم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اولادی: هنوز منتظر پیشنهاد پرسپولیس هستم

نام واقعی
    Reza
    شغل و حرفه
    دانشجو It
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 22 بار در 8 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

اولادی: هنوز منتظر پیشنهاد پرسپولیس هستم

مهرداد اولادی درباره آخرین وضعیتش تصریح کرد: باشگاه پرسپولیس هنوز اعلام نکرده است که چه تصمیمی دارد. من هم منتظرم تا ببینم چه پیش میآید. از باشگاه هیچ کس با من تماس نگرفته است، اما هنوز منتظر پیشنهاد پرسپولیس هستم!

وی افزود: از یکی دو تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم ولی فعلا تصمیمی نگرفتهام. می خواهم وقتی مصطفی دنیزلی به ایران برگشت با او صحبت کنم تا ببینم قضیه چیست. دنیزلی بازی مرا قبول داشت و از وقتی او به پرسپولیس آمد حتی یک دقیقه هم تعویض نشدم! او حتی یکبار هم به بازی من ایراد نگرفت و به همین دلیل از اینکه در لیست مازاد بودم تعجب میکنم.

اولادی درباره امضای قرارداد جواد کاظمیان با پرسپولیس بعد از حضورش در لیست مازاد، تاکید کرد: جواد از خیلی از بازیکنانی که در لیست پرسپولیس قرار داشتند بهتر بازی کرد و من از همان ابتدا از اینکه او در لیست مازاد بود تعجب کردم. او فصل پیش خوب کار کرده بود و شاید مدیران باشگاه صلاح دیدند در تصمیمشان تجدید نظر کنند.

نام واقعی
    امیراحسان
    شغل و حرفه
    آهنگ گوش دادن
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-City | Spain
    تشکر شده 207 بار در 122 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اولادی رو باید نگه دارن بازیکن خوبیه بدشانسی اورد وگرنه فصل قبل تو ملوان خیلی خوب بازی میکرد

نامردای دیکتاتور دیدین چند نفر دارن حرف حساب میزنن و نقاب علی دایی رو بر میدارن اخراجشون کردین؟؟؟بزارین همه بدونن...aidin131 ,reza jj,i.m.awesome,tiger...
    چرا اخراجشون کردین؟؟؟چرا دلیل اخراجشون رو ننوشتین؟دلیل اخراجشون چی بود میشه توضیح بدین؟این که داشتن حدفتون زیر پا میذاشتن؟؟؟؟؟آقا یاسر به قول خودت خدا اون بالاست...همه بدونن که اینا به علت این که داشتن نقاب دیکتاتور و علی دایی رو کنار میزاشتن...اخراج شدن...خود منم تا فردا 100% اخراجم...