خوشبختانه فکر می کنم بچه ها در ماه های اخیر با تمریناتی که زیر نظر کروش داشتیم به یک هماهنگی اولیه دست یافته اند. »
او درباره حضور خودش ، مجیدی و کریمی در اردوی تیم ملی می گوید:« این یک اتفاق خوشایند برای فوتبال کشورمان است. به هر حال تا جایی که من می دانم کریمی و مجیدی بازی های خوبی را در لیگ داشتند و با شایستگی در تیم ملی هستند و خوشحالم که در کنارشان هستم. البته امیدوارم این مجموعه ما بتواند در بازی ها خوش بدرخشد چون اسم ها نیستند که در زمین بازی می کنند و باید سعی کنیم به بهترین نحو جلوی اندونزی ظاهر شویم و با تعداد گل های زیادی این تیم را شکست بدهیم که در ادامه بازی های گروهی به درد مان خواهد خورد.»
جواد که شنبه شب در بازی های لالیگا هم به میدان رفته بود درباره مسابقه تیمش می گوید:« امسال تیم خوبی داریم و شروع مان هم خیلی خوب بود چون توانستیم اتلتیکو را در خانه اش زمین گیر کنیم. این یک نتیجه موفق برای ماست. خودم که فکر می کنم شرایط اوساسونا با سال قبل تفاوت های زیادی خواهد داشت.»
او درباره اینکه چرا در اوساسونا کاپیتان نمی شود هم با خنده گفت:« بابا آنجا یک بازیکن داریم که مادرش از بدو تولد ، او را به اوساسونا فرستاده و کلی سابقه اش از من بیشتر است!»
جواد در پایان هم گفت:« امسال مربی خیلی خوبی داریم. موندولیوا که خودش از بومیان همان منطقه اسپانیاست ، تیم خیلی خوبی ساخته و رابطه خیلی خوبی هم با بچه های تیم دارد. برای همین فکر می کنم این بار موفق می شویم.»