رويانيان: به دنبال ساختن تيم هستيم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: رويانيان: به دنبال ساختن تيم هستيم

نام واقعی
    hamid
    شغل و حرفه
    بازیگر
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Italy
    تشکر شده 661 بار در 219 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

رويانيان: به دنبال ساختن تيم هستيم

مدير عامل باشگاه پرسپوليس با بيان اينکه کري خواندن و استفاده از الفاظي مانند بمب ترکاندن در شان مطبوعات و رسانهها نيست گفت: به خدا قسم اين حرفها و صحبتها باعث ضربه به جوانان ميشود و اثرات منفي آن به مراتب بيشتر از خبرهاي ديگر است. به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان گفت: ما به دنبال يک گفتمان جديد در فوتبال هستيم و بر همين اساس پيش از اين نيز تاکيد کردم که در کري خواندنيها استفاده از الفاظي مثل بمب و موشک باعث تخريب روحيه ميشود و نبايد از اين الفاظ استفاده کرد و حتي خودم نيز به خاطر اينکه در گذشته از چنين عباراتي استفاده کرده بودم از مردم و رسانهها عذرخواهي کردم. وي ادامه داد: بعضي رسانهها با استفاده از چنين کلماتي، هم مديران باشگاه و هم هواداران را آزرده ميکنند. آيا مي ارزد که با توجه به اين موارد، چنين عباراتي تيتر يک روزنامهها شود بيان چنين کلماتي باعث تخريب روحي و رواني تيم ميشود. مديرعامل باشگاه پرسپوليس در ادامه افزود: استفاده از چنين الفاظي باعث تخريب مديران مسلمان، پر تلاش و ارزشمند باشگاهها شود به عنوان مثال تيمي مثل استقلال با توجه به خريدهايي که در فصل هاي گذشته داشته است، چه چيزي کم دارد که بخواهد به کم کاري و عدم ترکاندن بمب در نقل و انتقالات متهم شود؟ پرسپوليس هم اگر چند بازيکن فوتبال را به خدمت گرفته است براي بمب ترکاندن نيست، بلکه براي ساختن يک تيم فوتبال قوي است. محمد رويانيان در پايان گفت: من اميدوارم روزنامهها و باشگاه پرسپوليس با همراهي با هم کمک کنند که ادبيات جديدي وارد فوتبال ايران شود. به خدا قسم اين حرفها به جوانان ضربه وارد ميکند و خواهش ميکنم از اينگونه کلمات استفاده نشود، چون اثرات منفي آن به مراتب بيشتر است.
    اسطوره ی آسیا هیچوقت غروب نداری............. علی کریمی با لبی خندون.سوراخ میکنه تاج رو با یه برگردون...........واسه ی من یه دنیاست یدونه هم علی کریمی که زندگی نامم با علی کریمی

2. 5 کاربر مقابل از hamid_alikarimi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (9th June 2012), IMAN (10th June 2012), mpz (9th June 2012), فرهاد قائمی (9th June 2012), who am i (9th June 2012)

نام واقعی
    رضا
    شغل و حرفه
    ها ؟ شلغمو بگم ؟ چی؟ ها؟ فوتبالیست
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 688 بار در 204 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    چاکر ادبیات جدیدت هم هستیم
    [SIGPIC] [/Shttp://www.perspolisfc.net/forum/image.php?type=sigpic&userid=3572&dateline=1342730 349IGPIC]

نام واقعی
    hamid
    شغل و حرفه
    بازیگر
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Italy
    تشکر شده 661 بار در 219 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سردار یدونستتتتتتتتتتتتتت
    اسطوره ی آسیا هیچوقت غروب نداری............. علی کریمی با لبی خندون.سوراخ میکنه تاج رو با یه برگردون...........واسه ی من یه دنیاست یدونه هم علی کریمی که زندگی نامم با علی کریمی