مهاجم فرانسوي رئال مادريد از علاقه سرمربي منچستريونايتد به حضور وي در اولدترافورد پرده برداشت.

کريم بنزما که اکنون به همراه تيم ملي فرانسه در يورو 2012 حضور دارد، از 2 چيز مطمئن است. يکي اينکه تا سالها در رئال خواهد ماند و در يورو 2012 انگليس را شکست خواهند داد.

بنزما گفت: گمانهزنيهايي که در مورد آينده من وجود دارد درست نيستند. هر تابستان رسانهها مرا از يک باشگاه به باشگاه ديگري ميفرستند. بايد بگويم که من در رئال بسيار خوشحال هستم و فکر ترک اين تيم به هيچ وجه به ذهنم نرسيده است. ميدانم که منچستريونايتد و چندين باشگاه انگليسي زماني که در ليون بودم طي 3 يا 4 سال گذشته تلاش کردند من را به خدمت بگيرند ولي در نهايت با سران باشگاه به توافق نرسيدند. در هر حال من دوست داشتم راهي ليگ اسپانيا شوم و اکنون نيز به هيچ وجه از تصميمي که گرفتم پشيمان نيستم.

وي افزود: هنوز جوان هستم و تا سال 2015 نيز با رئال مادريد قرارداد دارم. قصد دارم با اين تيم جامهاي زيادي را بدست آورم. اکنون با قهرماني در ليگ اسپانيا طعم پيروزي را چشيدهام و از اين پس دوست دارم بيش از اينها قهرمان شوم.

بنزما در مورد يورو 2012 نيز گفت: هر اتفاقي ممکن است در يورو رخ دهد. ما بايد بدون ترس راهي زمين مسابقه شويم. نميتوانيم برابر انگليس امتياز از دست بدهيم. درست است که آنها بازيکنان با تجربهاي در ترکيب خود دارند ولي ما بايد آنها را شکست دهيم.