هدف بعدی آرسن ونگر ، اولیور جیرود.

به نقل از آر ام سی اسپورت، آرسنال برای تقویت خط حمله خود، به دنبال خرید مهاجم تیم مونتپلیر فرانسه یعنی اولیور جیرود است. این بازیکن ۲۵ ساله و چپ پا، فصل گذشته در بازی های فرانسه در ۴۱ بازی توانسته ۲۵ بار گلزنی کند.

با آماری که این بازیکن از خود به جا گذاشته است، سه تیم مالاگا، کوئینز پارک رنجرز و اتلتیکو مادرید برای خرید او وارد رقابت شده اند و پیشنهاد هایی به باشگاه مونتپلیر ارسال کرده اند.
اما طبق گزارشات رادیو RMC فرانسه، آرسنال هم در ساعات آینده وارد مذاکرات جدی با این باشگاه خواهد شد. این خبرگزاری به نقل از یکی از منابع معتبر آرسنال اعلام کرده است که توپچی ها میخواهند پیشنهادی رسمی برای این بازیکن ارسال کنند.
رقم قابل قبول از سوی این باشگاه در حدود ۱۲ میلیون یورو اعلام شده است و بنا به گزارشات ، توپچی ها حاضر شده اند تا این مبلغ را هزینه کنند.
بنا به گزارش این خبرگزاری ، خرید جیرود ارتباطی به وضعیت رابین ونپرسی ندارد و توپچی ها بدون در نظر گرفتن رفتن یا ماندن رابین، برای خرید این بازیکن اقدام خواهند کرد.
اما خود بازیکن بر روی یورو متمرکز شده است و قرار است بعد از یورو ، پیشنهاد ها بررسی شود و تیم مورد نظر خود را انتخاب کند. گفته می شود اگر آرسنال بتواند با بازیکن به توافق برسد، جانشین جیرود در مونتپلیر، مروان شماک خواهد بود.