زادمهر: دنیزلی سر موقع به ایران برمیگردد / پرسپولیس بهترین ها را جذب کرده
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: زادمهر: دنیزلی سر موقع به ایران برمیگردد / پرسپولیس بهترین ها را جذب کرده

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

زادمهر: دنیزلی سر موقع به ایران برمیگردد / پرسپولیس بهترین ها را جذب کرده

چند وقتی است از محمد زادمهر سرپرست فصل گذشته پرسپولیس که البته بعد از حضور دنیزلی در کادر فنی جانشین خوردبین شد، خبری نیست.
    زادمهر با اشاره به اینکه اخبار درست نقل و انتقالات را از سایت باشگاه پیگیری میکند در مورد خریدهای جدید پرسپولیس گفت: باشگاه براساس نیازهایش بازیکن گرفته و مردم و هواداران هم از عملکرد باشگاه راضیاند چون بازیکنانی که جذب شدهاند همگی امتحان پس دادهاند.

من خودم از نزدیک دیدهام که کارگروهی تشکیل شده و براساس نیازهای تیم و احتیاج سرمربی، بازیکن جذب میشود.

وی در پاسخ به اینکه آینده پرسپولیس را با این بازیکنان چطور میبینید؟ میگوید: «ببینید تمام اینها منوط به این است که داخل زمین چه اتفاقاتی میافتد. آنچه مربوط به بیرون از زمین بوده انجام شده، بقیهاش برمیگردد به داخل زمین و انگیزه بازیکنان و شرایط روحی روانی آنها.»

زادمهر ادامه میدهد: «امیدوارم هواداران که فصل خوبی را نداشتند در فصل آینده راضی شوند و بازیکنان هم قبول مسوولیت کنند. باشگاه هم زحمتش را کشیده و همانطور که میبینید بهترینهای ایران جذب شدهاند، حتما این نفرات هم موقعیت پرسپولیس را درک میکنند و اینکه مدیریت و هواداران چه میخواهند چون فقط بازی خوب و قهرمانی آنها را راضی میکند.»

سرپرست تیم پرسپولیس در پاسخ به اینکه آیا دنیزلی برمیگردد یا نه؟ میگوید: «با قاطعیت اعلام میکنم آقای دنیزلی برمیگردد چون ایشان با باشگاه قرارداد دارند. دنیزلی انسان متعهدی است و شخصیت محترمی دارد. ایشان به خاطر مسائل خانوادگیشان در ترکیه هستند و حتما برمیگردند.»

وی در پاسخ به سوالی در مورد زمان شروع تمرینها میگوید: «من اطلاعی ندارم، باید منتظر بازگشت آقای دنیزلی باشیم و ایشان زمان شروع تمرینها را اعلام میکنند.» زادمهر در پاسخ به این سوال که فصل بعد هم سرپرست پرسپولیس باقی خواهد ماند یا نه؟ میگوید: «من به احتمال خیلی زیاد هستم فقط برای دیدن فرزندانم چند وقتی به مسافرت خواهم رفت.»
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mostafacute (12th June 2012)