فرناندو تورس پيش از ديدار با ايرلند در دومين بازي مرحله گروهي رقابتهاي جام ملتهاي اروپا گفت: اسپانيا پس از متوقف شدن برابر ايتاليا براي پيروزي در بازيهاي باقيمانده در گوه C مصمم است.

مردان جيواني تراپاتوني پس از شکست مقابل کرواسي، پنجشنبه به يک امتياز مثبت در گدانسک نياز دارند، اما تورس مطمئن است که اسپانيا پيروز خواهد شد.

مهاجم چلسي از تساوي يک بر يک مقابل ايتاليا چندان نگران نيست، اما اعلام کرد که براي صدرنشيني در گروه خود ديگر امتيازي را از دست نخواهند داد.

وي در اين باره اظهار داشت: نميگويم که اين تساوي يک فاجعه است، اما ما بايد هربازي ديگري را که در پيش داريم، با پيروزي پشت سر بگذاريم.

تورس خاطرنشان کرد: ميدانستيم که حريفمان ايتاليا است و حالا بايد تلاش کنيم تا با صدرنشيني کار خود را در مرحله گروهي به پايان برسانيم.

تورس يکشنبه شب در بازي مقابل ايتاليا روي نيمکت اسپانيا نشست و نيمه دوم به جاي سسک فابرگاس به ميدان آمد.

وي در خصوص از دست دادن موقعيت تک به تک مقابل دروازه ايتاليا گفت: از دست دادن آن موقعيت تک به تک مقابل بوفون واقعا خجالت آور بود. دروازهبان ايتاليا برنده اين دوئل بود و ذهن مرا خواند. اما هر دو تيم شانسهايي براي پيروزي داشتند.

وي ادامه داد: چيزي که مهم است پيروزي اسپانيا است. فابرگاس بازي بسيار خوبي از خود به نمايش گذاشت و تساوي مقابل دارنده 4 عنوان قهرماني جهان نتيجه بدي نبود.