تيم فوتبال صباي قم پيش از ديدارهاي هفته ششم مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي کشور ديداري تدارکاتي مقابل پاس همدان برگزار مي کند.

در حالی که ششمین هفته از دور رفت یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور روزهای هفدهم و هجدهم شهریور ماه برگزار می شود، صبای قم در نظر دارد در دیداری تدارکاتی پیش از آغاز این هفته از مسابقات به مصاف پاس همدان برود.

حریف شاگردان ویسی در راه کسب آمادگی لازم برای دیدارهای هفته ششم و مصاف خانگی مقابل تیم فوتبال ملوان بندر انزلی، تیم دسته اولی پاس همدان است که خود را زیر نظر فراز کمالوند برای مسابقات فصل جدید جام آزادگان لیگ دسته اول باشگاه های کشور آماده می کند.

پاسی ها این روزها در تهران اردوی آماده سازی خود را بر پا کرده اند و آماده فصل جدید لیگ آزادگان می شوند، آنها نیز از فرصت حضور در تهران قصد بهره برداری مطلوب دارند و به همین خاطر دیداری تدارکاتی با صبای قم برگزار می کنند که این مسابقه پنجشنبه شب در تهرا برگزار می شود.

شاگردان ویسی در حالی در این دیدار به میدان می رود تا توان خود را بعد از سه روز تمرین محک بزنند که نیز در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور در دیداری خارج از خانه میهمان تیم فوتبال شاهین بوشهر بودند و در نهایت با قبول چهار گل در این دیدار به نخستین باخت خود در لیگ یازدهم فوتبال کشور رضایت دادند.

در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال تا پایان هفته پنجم از دور رفت این مسابقات، تیم استقلال تهران با کسب 13 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز نیز که در هفته نخست به صبای قم باخته بود، با کسب چهارمین پیروزی متوالی خود با 12 امتیاز در مکان دوم جای گرفت.

شاگردان ویسی در تیم فوتبال صبای قم نیز که تا پایان هفته چهارم صدرنشین لیگ برتر بودند و برای حفظ این موقعیت در بوشهر چاره ای جز کسب سه امتیاز نداشتند، در حال حاضر با کسب 10 امتیاز، سومین تیم جدول رده بندی هستند که موفق شده است امتیازات خود را دو رقمی کند.

دیدار با شاهین بوشهر سومین بازی صبای قم در فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور در چارچوب دیدارهای خارج از خانه محسوب می شد که صبای قم بر خلاف دو مسابقه قبل با راه آهن شهر ری و تراکتور سازی تبریز که در خارج از خانه به برتری رسیده بود، نتیجه را واگذار کرد.

با این حال حضور بازیکنان جوان و با انگیزه در تیم صبای قم از یک سو و فرصتی که ویسی در دو هفته تعطیلی لیگ برتر در اختیار دارد می تواند بار دیگر هماهنگی و وحدت تاکتیکی مناسبی را بین تمام نفرات تیم وجود آورده و به تداوم موفقیت های صبا فکر کند.

این در حالی است که مصاف تیمهای فوتبال صبای قم و ملوان انزلی از هفته ششم از دور رفت مسابقات یازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال از ساعت 20 و 30 دقیقه روز جمعه هجدهم شهریور ماه در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار میشود.