آندو به همراه ادینهو بمب رویانیان و پرسپولیس می شود؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: آندو به همراه ادینهو بمب رویانیان و پرسپولیس می شود؟

نام واقعی
    امیر
    تشکر شده 38 بار در 17 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

آندو به همراه ادینهو بمب رویانیان و پرسپولیس می شود؟

به گزارش خبرآنلاین ؛ درحالی که قرار است پرسپولیس رویانیان ، فردا دو بمب خبری جدید را در فصل نقل و انتقالات منفجر کند ، بسیاری نام آندو تیموریان را در کنار ادینهو به عنوان این دو بمب می نامند. حضور مهاجم برزیلی که پیش از این در مس کرمان خوش درخشیده بود تقریبا قطعی شده اما آیا آندو ناگهان از پرسپولیس سر در می آورد؟ او که از بچگی بازیکن استقلال بوده و برادرش سرژیک هم سال ها در استقلال بازی کرده؟ پرسپولیس به شدت به یک هافبک دفاعی نیاز دارد و اخبار غیر رسمی حکایت از پیشنهاد بیش از یک میلیاردی پرسپولیس به هافبک استقلال دارند. ارقامی که هیچ کس نمی تواند تائیدش کند چون رسما با قانون سقف قرارداد ها در تضاد است ، با این وجود آیا آندو که با بسیاری از بازیکنان دیگر ایران تفاوت دارد و اساسا خیلی حرفه ای برخورد می کند ، به پرسپولیس می رود؟ سرژیک تیموریان ، برادر بزرگترش در این باره به خبرآنلاین می گوید:« تا جایی که می دانم او چند پیشنهاد خارجی دارد که بیشتر به آنها فکر می کند. خودش که به من گفته به پرسپولیس نمی رود اگر بخواهد در ایران بماند ، ترجیح می دهد در همین استقلال بازی کند.»
    ما میگیم قرمزه رنگ صداقت،آبیه رنگ پلیدی!

نام واقعی
    امیر
    تشکر شده 38 بار در 17 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بازیکن خوبیه،ولی استقلالیه
    ترجیح میدم یکی مثل شیث (بانفرتی که ازش دارم)بمونه تو پرسپولیس ولی یه استقلالی نیاد!
    ما میگیم قرمزه رنگ صداقت،آبیه رنگ پلیدی!

3. کاربر مقابل از امیرخان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

F_RED_F (13th June 2012)

نام واقعی
    مهرداد
    استاتوس
    قرمزته
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,540 بار در 632 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نه استقلاليه نمي خوايمش

نام واقعی
    امیراحسان
    شغل و حرفه
    آهنگ گوش دادن
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-City | Spain
    تشکر شده 207 بار در 122 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ادینهو فقط

نامردای دیکتاتور دیدین چند نفر دارن حرف حساب میزنن و نقاب علی دایی رو بر میدارن اخراجشون کردین؟؟؟بزارین همه بدونن...aidin131 ,reza jj,i.m.awesome,tiger...
    چرا اخراجشون کردین؟؟؟چرا دلیل اخراجشون رو ننوشتین؟دلیل اخراجشون چی بود میشه توضیح بدین؟این که داشتن حدفتون زیر پا میذاشتن؟؟؟؟؟آقا یاسر به قول خودت خدا اون بالاست...همه بدونن که اینا به علت این که داشتن نقاب دیکتاتور و علی دایی رو کنار میزاشتن...اخراج شدن...خود منم تا فردا 100% اخراجم...

نام واقعی
    رضا
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,174 بار در 1,565 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ما استقلالی خشن نمیخواهیم

7. کاربر مقابل از REZA JOHARCHI عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

F_RED_F (13th June 2012)

نام واقعی
    مصطفی
    استاتوس
    خیلی دلم گرفته از خیــــلی ها
    شغل و حرفه
    طراح
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 1,581 بار در 530 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نَمِخواهیمـَـــــــــــــ ــــــــــــــــــــــش

نام واقعی
    mohammad
    تشکر شده 33 بار در 26 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    پس از اعلام جدایی در فصل آینده / جادوگر در آستانه بازگشت به پرسپولیس قرار گرفت
    اخبار بازیکنان
    نوشته شده توسط حسن مهدوی
    چهارشنبه, 24 خرداد 1391 ساعت 18:13
    مرجع خبری پرسپولیس : هافبک ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته پس از بازی تیم ملی کشورمان برابر قطر از جدایی از جمع سرخپوشان در فصل آینده خبر داد. به گزارش مرجع خبری پرسپولیس، علی کریمی که در جریان بازی تیم ملی با قطر که به تساوی دو تیم منجر شد عصبی به نظر می رسید مصاحبه تندی درباره مسئولان باشگاه انجام داد و تاکید کرد حضورش برای فصل آینده در این تیم منتفی است.
    کریمی در این گفتگو تاکید کرد من شرایط خودم را به باشگاه گفتم و آقای رویانیان با آن موافقت نکرد بنابراین حضورم در این تیم منتفی است. وی که نسبت به وضعیت نقل و انتقالات بازیکنان پرسپولیس ناراضی به نظر می رسید در ادامه گفت من فقط توصیه هایی به مدیریت باشگاه داشتم که متاسفانه به آنها توجهی نکردند، تصمیم با خود آقای رویانیان است اصلا می توانند بروند از اروپا بازیکن بیاورند اما امیدوارم شهامت داشته باشند و بعدها اشتباهات خود را بپذیرند. پس از آن صبح روز چهارشنبه محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نسبت به این مساله سیاست سکوت را در پیش گرفت و تاکید کرد جوابی به صحبت های کریمی نمی دهد. ساعاتی بعد در عصر چهارشنبه غریب سخنگوی باشگاه پرسپولیس با تاکید جدی بر اینکه کریمی باید در پرسپولیس بماند گفت: سردار رویانیان علاقه بسیاری به او دارد و جدایی او از پرسپولیس قابل تصور نیست. علی کریمی فرزند پرسپولیس و پرسپولیس خانه او است. مسئولان پرسپولیس که برای حضور قدرتمند پرسپولیس در فصل دوازدهم لیگ برتر عزم خود را جزم کرده اند حاضر نیستند خللی در روند حرکتی آنان ایجاد شود به همین علت تمام صحبت های کریمی را تکذیب کردند و خبر از ماندن او در پرسپولیس دادند. باشگاه پرسپولیس با واسطه هایی علی کریمی را مجددا دعوت به مذاکره کرده و دو طرف از مواضع قبلی خود عقب نشینی کرده اند و احتمال تمدید قرارداد کریمی افزایش پیدا کرده است. به نظر می رسد با موافقت کریمی با پیشنهاد جدید باشگاه پرسپولیس این بازیکن ظرف روزهای آینده قرارداد خود با پرسپولیس را به ثبت برساند.