به نظر شما کاپیتان فصل بعد پرسپولیس کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: به نظر شما کاپیتان فصل بعد پرسپولیس کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام واقعی
    محمدحسن
    شغل و حرفه
    دانشجوی کارشناسی ict
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Argentina
    تشکر شده 65 بار در 28 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

به نظر شما کاپیتان فصل بعد پرسپولیس کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه خدایی نکرده داش علی و مهدی نیان کی بازوبند کاپیتانی رو می بنده ؟
    سین مثل سرخ

2. 2 کاربر مقابل از mhmz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

IMAN (13th June 2012), mahdi khan (13th June 2012)

نام واقعی
    رضا
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,174 بار در 1,565 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    داش علی میمیونه خیالت راحت
    کاپیتان فصل بعد خودشه

4. 3 کاربر مقابل از REZA JOHARCHI عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Liverpoolpersian (13th June 2012), mahdi khan (13th June 2012), mpz (13th June 2012)

نام واقعی
    mohammad
    تشکر شده 33 بار در 26 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    پس از اعلام جدایی در فصل آینده / جادوگر در آستانه بازگشت به پرسپولیس قرار گرفت
    اخبار بازیکنان
    نوشته شده توسط حسن مهدوی
    چهارشنبه, 24 خرداد 1391 ساعت 18:13
    مرجع خبری پرسپولیس : هافبک ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته پس از بازی تیم ملی کشورمان برابر قطر از جدایی از جمع سرخپوشان در فصل آینده خبر داد. به گزارش مرجع خبری پرسپولیس، علی کریمی که در جریان بازی تیم ملی با قطر که به تساوی دو تیم منجر شد عصبی به نظر می رسید مصاحبه تندی درباره مسئولان باشگاه انجام داد و تاکید کرد حضورش برای فصل آینده در این تیم منتفی است.
    کریمی در این گفتگو تاکید کرد من شرایط خودم را به باشگاه گفتم و آقای رویانیان با آن موافقت نکرد بنابراین حضورم در این تیم منتفی است. وی که نسبت به وضعیت نقل و انتقالات بازیکنان پرسپولیس ناراضی به نظر می رسید در ادامه گفت من فقط توصیه هایی به مدیریت باشگاه داشتم که متاسفانه به آنها توجهی نکردند، تصمیم با خود آقای رویانیان است اصلا می توانند بروند از اروپا بازیکن بیاورند اما امیدوارم شهامت داشته باشند و بعدها اشتباهات خود را بپذیرند. پس از آن صبح روز چهارشنبه محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نسبت به این مساله سیاست سکوت را در پیش گرفت و تاکید کرد جوابی به صحبت های کریمی نمی دهد. ساعاتی بعد در عصر چهارشنبه غریب سخنگوی باشگاه پرسپولیس با تاکید جدی بر اینکه کریمی باید در پرسپولیس بماند گفت: سردار رویانیان علاقه بسیاری به او دارد و جدایی او از پرسپولیس قابل تصور نیست. علی کریمی فرزند پرسپولیس و پرسپولیس خانه او است. مسئولان پرسپولیس که برای حضور قدرتمند پرسپولیس در فصل دوازدهم لیگ برتر عزم خود را جزم کرده اند حاضر نیستند خللی در روند حرکتی آنان ایجاد شود به همین علت تمام صحبت های کریمی را تکذیب کردند و خبر از ماندن او در پرسپولیس دادند. باشگاه پرسپولیس با واسطه هایی علی کریمی را مجددا دعوت به مذاکره کرده و دو طرف از مواضع قبلی خود عقب نشینی کرده اند و احتمال تمدید قرارداد کریمی افزایش پیدا کرده است. به نظر می رسد با موافقت کریمی با پیشنهاد جدید باشگاه پرسپولیس این بازیکن ظرف روزهای آینده قرارداد خود با پرسپولیس را به ثبت برساند.

6. 3 کاربر مقابل از pedram عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

IMAN (13th June 2012), Liverpoolpersian (13th June 2012), sattan (13th June 2012)

نام واقعی
    رضا
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,174 بار در 1,565 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    +

نام واقعی
    mohammad
    تشکر شده 33 بار در 26 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کریمی و رویانیان دوباره پای میز مذاکره/ سوء برداشتی که حل می شود
    نقل و انتقالات
    نوشته شده توسط پویا نوایی
    چهارشنبه, 24 خرداد 1391 ساعت 17:24
    مرجع خبری پرسپولیس : حالا هر دو طرف با کنار گذاشتن ذهنیت های منفی بار دیگر برای حصول توافق پای میز مذاکره می نشینند.به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ برای همه پرسپولیسی ها که شب گذشته شاهد تساوی تلخ تیم ملی ایران مقابل قطر در حضور یکصد هزار هوادار پرشور حاضر در ورزشگاه بودند، تلخ تر از نتیجه مسابقه، مصاحبه علی کریمی بعد از پایان بازی بود.

کریمی که با وجود عملکرد چشم نوازش در نیمه دوم بازی با قطر به وضوح در تمام دقایق مسابقه عصبی نشان می داد، مقابل دوربین رسانه ها ایستاد و از مذاکراتش با رویانیان گفت که به بن بست رسیده و منجر به جدایی او از تیم محبوبش خواهد شد.او البته این بار هم توپ را به زمین مدیرعامل انداخت و گفت: «امیدوارم مسئولان پرسپولیس که من را نخواستند در آینده هم پاسخگوی نتایج تیم باشند»چند دقیقه بعد اما سیل تماس های خبرنگاران تلفن همراه محمد رویانیان را نشانه رفت اما رویانیان که به شدت از اظهارات کریمی عصبانی و دلخور شده بود از دسترس خبرنگاران خارج شد.زمانی که پرسپولیسی های تیم ملی از مصاحبه کریمی با خبر شدند علت را از کاپیتان پرسپولیس خواستند، جادوگر که با پایان یافتن استرس مسابقه کمی آرامتر به نظر می رسید تا حدودی از مواضعش عقب نشینی کرد و گفت : «هنوز با پرسپولیس به توافق نرسیدم و وضعیت من با این تیم مشخص نیست.»مصاحبه فتح الله زاده در خصوص استفاده رویانیان از منابع دولتی پاسخگویی مدیرعامل سرخ ها را به همراه داشت تا سردار به ناچار مجبور به پاسخگویی در خصوص اظهارات کریمی هم باشد: «جواب بازیکن را نمی دهم، چه مسی و رونالدو باشد یا علی کریمی!»با این مصاحبه هواداران پرسپولیس به وضوح عمق اختلاف طرفین را حس کردند و امیدها برای ادامه همکاری کریمی با پرسپولیس به صفر رسید، اما کریمی تنها دقایقی بعد از مصاحبه رویانیان دست به روشنگری زد.جادوگر از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواست در خصوص نقل قول هایی که از سوی او مطرح شده و تکذیب شده است تحقیق کنند و پیگیر کار برخی به ظاهر رسانه ها باشند که با ماهی گرفتن از این رودخانه خروشان و گل آلود، اهداف خود را دنبال می کنند.اما اصل ماجرا که منجر به اتفاقات 24 ساعت گذشته در خصوص تمدید قرارداد علی کریمی شد، چیست؟ جالب است بدانید علی کریمی و محمد رویانیان در مذاکره ای که در دفتر نیاوران انجام شد به هیچ عنوان در خصوص مسائل مالی گفت و گو نکردند چرا که کریمی هیچگونه بحث مالی با پرسپولیس ندارد، کما اینکه سال گذشته نیز با خالی گذاشتن فیلد مبلغ قراردادش با پرسپولیس، دفتر هیئت فوتبال تهران را سفید امضا کرده بود.نگرانی کریمی همانطور که در مصاحبه شب گذشته اش مطرح شد از بابت برخی کاستی های پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات است و او در این بین چیزی برای خودش نمی خواهد. خالی ماندن پست هافبک دفاعی این روزها به دغدغه اصلی هواداران و مسئولان باشگاه بدل شده و در این میان علی کریمی به عنوان کاپیتان سرخپوشان این نگرانی را بیشتر احساس می کند.زمانی که در مذاکره کریمی و رویانیان بحث نقل و انتقالات مطرح می شود، کریمی این نگرانی را به مدیرعامل پرسپولیس منتقل می کند. محمد رویانیان از کریمی نظرش را در خصوص تمدید قرارداد مازیار زارع جویا می شود که از نزدیک ترین بازیکنان به جادوگر محسوب می شود. کریمی اما با وجود آنکه نظر مثبتش را برای تمدید قرارداد زارع اعلام می کند ، تصمیم گیری را به رویانیان واگذار کرد. این موضوع حتی باعث دلخوری مازیار زارع، دوست نزدیک کریمی نیز شد که توقع داشت جادوگر به هر شکلی زمینه ادامه حضورش در پرسپولیس را با توجه به شرایط نابسامان ملوان فراهم کند. کریمی در گفت و گو با رویانیان این نکته را نیز بیان می کند که در صورت تمایل باشگاه حاضر است باب مذاکره را با چند بازیکن ملی پوش در این ارتباط باز کند. این نقطه دقیقا کانون اختلاف رویانیان و کریمی است، خبری که خیلی زود در برخی رسانه ها درز پیدا کرده و به آن پر و بال داده می شود تا جایی که یکی از روزنامه از قول کریمی نقل می کند: «اگر سید جلال بنگر را به پرسپولیس آورده، من هم زارع را پرسپولیسی می کنم». کریمی اما معمولا عادت ندارد به شایعاتی که از قول او در رسانه ها مطرح می شود واکنش نشان دهد، مثال بارز این ادعا ماجرای نقل قول خیالی در ترجمه مصاحبه اش با روزنامه الیوم امارات بود که پس از چند روز گمانه زنی و پر و بال دادن حاشیه سازان بالاخره به ناچار با واکنش کاپیتان پرسپولیس مواجه شد.مدیران پرسپولیس که گمان می کردند سکوت کریمی در قبال این دست شایعات ، صحت خبرها را تایید می کند به شدت از دست کریمی دلخور می شوند تا جایی که مذاکرات جمشید زارع با جادوگر در اردوی تیم ملی نیز به بن بست می رسد.با مصاحبه امروز کریمی اما ورق به کلی برگشت: «متاسفانه بعضيها صحبتهاي من را به شكل ديگري به اطلاع باشگاه ميرسانند. همان طور كه روز گذشته گفتم پرسپوليس در چند پست نياز به تقويت خود دارد. حتی یک بار درباره يك بازيكن از من نظر خواستند كه من گفتم خودتان ميدانيد. جالب اينكه آن بازيكن چند بار با من تماس گرفت و پيغام داد اما جوابش را ندادم تا حرف و حديثي به وجود نيايد. يك روز هم اگر لازم باشد اسم آن بازيكن را به مدير باشگاه ميگويم. متاسفانه ميگويند كريمي براي تمديد قراردادش شرط گذاشته كه فلان بازيكن بايد حتما باشد. حالا براي من جاي سوال دارد چرا وقتي بعضي نقل قولها از طرف من مطرح ميشود كه صحت ندارد و خودم آن را تكذيب ميكنم باشگاه از آن رسانه پيگيري نميكند. به هر حال اين اخبار بايد توسط كسي داده شده باشد يا اينكه بعضي روزنامهها از خودشان نوشته باشند. من در حال حاضر به مسافرت رفتهام اما همچنان ميگويم كه گزينه اول من پرسپوليس است و تا دقيقه 90 هم منتظر اين تيم ميمانم. با پيشنهاد من مخالفت شده است. شايد شرايطم را طور ديگري به باشگاه اعلام كرده بودند.حالا اما سرمنشاء این سوء تفاهمات تا حدود زیادی برای طرفین روشن شده است، اینکه محرمانه ترین صحبت های کریمی و رویانیان چگونه به برخی رسانه های خاص و حاشیه ساز درز پیدا می کند و آنقدر به آن پر و بال داده می شود تا یک حفره عمیق بین طرفین ایجاد شود؟ این همان نکته ای است که کریمی از مدیران پرسپولیس توقع پیگیری اش را دارد و البته مدیر روابط عمومی باشگاه به عنوان سخنگوی سرخپوشان نیز به آن اشاره می کند و می گوید: «کریمی فرزند پرسپولیس است و پرسپولیس خانه او است، جدایی او را از این تیم متصور نیستیم»محمد رویانیان علی کریمی را دوست دارد و این نکته ای است که بر کسی پوشیده نیست، او بزودی مجددا در دفتر شیک و لوکس خود میزبان علی کریمی خواهد بود تا تمام سوء تفاهمات میان طرفین حل شود. پالس هایی که از باشگاه پرسپولیس و نزدیکان کریمی ساطع می شود این نکته را نشان می دهد که علی کریمی پس از استراحتی شاید طولانی تر از سایر ملی پوشان

9. کاربر مقابل از pedram عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mahdi khan (13th June 2012)

نام واقعی
    MEHDI
    تشکر شده 41 بار در 16 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    فقط علی کریمی

نام واقعی
    ɱȀĦƔȺ
    استاتوس
    only GOD
    شغل و حرفه
    مهندس عمران محیط زیست،کاربر مسکن مهر
    بازیکن محبوب
    misagh memarzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 825 بار در 274 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ففففففففففففففففففففففققق ققققققققققققققققققققططططط طططططططططططططططططططط ککککککککککککککککککککککککک کککرررررررررررررررررررریی ییییییییییییممممممممممممم مممممممممیییییییییییییی
    خدایا یادم بده،یادم باشه،یادت باشم

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    ​خیالم راحته فقط علی کریمی

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

نام واقعی
    fatemeh
    استاتوس
    درس
    شغل و حرفه
    محصل
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 189 بار در 128 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    هيچكي جز كريمي.

گاهی
    یک ها دنیا را زیرو رو میکنند
    میشود تنها با
    یک محبت،عشق را برای دنیا معنا کرد
    تنها با
    یک بخشش،تمام هستی را از ان خود کرد
    با
    یک گذشت،نفرت ها را به دوستی ابدی مبدل کرد
    وتنها با
    یک لبخند در قلب ها جاودانه شد
    اما تو ای مهربانم!
    میدانی!وقتی لبخند بر لبانت نقش می بندد،
    دنیا دیگر،برایم معنایی نمی یابد.

نام واقعی
    پویا
    شغل و حرفه
    ......
    تشکر شده 67 بار در 26 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    جایگاه 36: مسئولان پرسپولیس که برای حضور قدرتمند پرسپولیس در فصل دوازدهم لیگ برتر عزم خود را جزم کرده اند حاضر نیستند خللی در روند حرکتی آنان ایجاد شود به همین علت تمام صحبت های کریمی را تکذیب کردند و خبر از ماندن او در پرسپولیس دادند.
    به لطف یزدان و بچه ها پرسپولیس قهرمان میشه
    خدا میدونه که حقشه

پرسپولیس قهرمان میشه پرسپولیس قهرمان میشه

::confused::confused::confused::confused:

15. کاربر مقابل از 8jadogar8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mahya-red (13th June 2012)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین