کریمی و رویانیان دوباره پای میز مذاکره/ سوء برداشتی که حل می شود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: کریمی و رویانیان دوباره پای میز مذاکره/ سوء برداشتی که حل می شود

نام واقعی
    Mohammad
    شغل و حرفه
    پیمانکار طبخ و توزیع غذا
    تشکر شده 1,453 بار در 385 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

کریمی و رویانیان دوباره پای میز مذاکره/ سوء برداشتی که حل می شود

حالا هر دو طرف با کنار گذاشتن ذهنیت های منفی بار دیگر برای حصول توافق پای میز مذاکره می نشینند.به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ برای همه پرسپولیسی ها که شب گذشته شاهد تساوی تلخ تیم ملی ایران مقابل قطر در حضور یکصد هزار هوادار پرشور حاضر در ورزشگاه بودند، تلخ تر از نتیجه مسابقه، مصاحبه علی کریمی بعد از پایان بازی بود.

کریمی که با وجود عملکرد چشم نوازش در نیمه دوم بازی با قطر به وضوح در تمام دقایق مسابقه عصبی نشان می داد، مقابل دوربین رسانه ها ایستاد و از مذاکراتش با رویانیان گفت که به بن بست رسیده و منجر به جدایی او از تیم محبوبش خواهد شد.او البته این بار هم توپ را به زمین مدیرعامل انداخت و گفت: «امیدوارم مسئولان پرسپولیس که من را نخواستند در آینده هم پاسخگوی نتایج تیم باشند»چند دقیقه بعد اما سیل تماس های خبرنگاران تلفن همراه محمد رویانیان را نشانه رفت اما رویانیان که به شدت از اظهارات کریمی عصبانی و دلخور شده بود از دسترس خبرنگاران خارج شد.زمانی که پرسپولیسی های تیم ملی از مصاحبه کریمی با خبر شدند علت را از کاپیتان پرسپولیس خواستند، جادوگر که با پایان یافتن استرس مسابقه کمی آرامتر به نظر می رسید تا حدودی از مواضعش عقب نشینی کرد و گفت : «هنوز با پرسپولیس به توافق نرسیدم و وضعیت من با این تیم مشخص نیست.»مصاحبه فتح الله زاده در خصوص استفاده رویانیان از منابع دولتی پاسخگویی مدیرعامل سرخ ها را به همراه داشت تا سردار به ناچار مجبور به پاسخگویی در خصوص اظهارات کریمی هم باشد: «جواب بازیکن را نمی دهم، چه مسی و رونالدو باشد یا علی کریمی!»با این مصاحبه هواداران پرسپولیس به وضوح عمق اختلاف طرفین را حس کردند و امیدها برای ادامه همکاری کریمی با پرسپولیس به صفر رسید، اما کریمی تنها دقایقی بعد از مصاحبه رویانیان دست به روشنگری زد.جادوگر از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواست در خصوص نقل قول هایی که از سوی او مطرح شده و تکذیب شده است تحقیق کنند و پیگیر کار برخی به ظاهر رسانه ها باشند که با ماهی گرفتن از این رودخانه خروشان و گل آلود، اهداف خود را دنبال می کنند.اما اصل ماجرا که منجر به اتفاقات 24 ساعت گذشته در خصوص تمدید قرارداد علی کریمی شد، چیست؟ جالب است بدانید علی کریمی و محمد رویانیان در مذاکره ای که در دفتر نیاوران انجام شد به هیچ عنوان در خصوص مسائل مالی گفت و گو نکردند چرا که کریمی هیچگونه بحث مالی با پرسپولیس ندارد، کما اینکه سال گذشته نیز با خالی گذاشتن فیلد مبلغ قراردادش با پرسپولیس، دفتر هیئت فوتبال تهران را سفید امضا کرده بود.نگرانی کریمی همانطور که در مصاحبه شب گذشته اش مطرح شد از بابت برخی کاستی های پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات است و او در این بین چیزی برای خودش نمی خواهد. خالی ماندن پست هافبک دفاعی این روزها به دغدغه اصلی هواداران و مسئولان باشگاه بدل شده و در این میان علی کریمی به عنوان کاپیتان سرخپوشان این نگرانی را بیشتر احساس می کند.زمانی که در مذاکره کریمی و رویانیان بحث نقل و انتقالات مطرح می شود، کریمی این نگرانی را به مدیرعامل پرسپولیس منتقل می کند. محمد رویانیان از کریمی نظرش را در خصوص تمدید قرارداد مازیار زارع جویا می شود که از نزدیک ترین بازیکنان به جادوگر محسوب می شود. کریمی اما با وجود آنکه نظر مثبتش را برای تمدید قرارداد زارع اعلام می کند ، تصمیم گیری را به رویانیان واگذار کرد. این موضوع حتی باعث دلخوری مازیار زارع، دوست نزدیک کریمی نیز شد که توقع داشت جادوگر به هر شکلی زمینه ادامه حضورش در پرسپولیس را با توجه به شرایط نابسامان ملوان فراهم کند. کریمی در گفت و گو با رویانیان این نکته را نیز بیان می کند که در صورت تمایل باشگاه حاضر است باب مذاکره را با چند بازیکن ملی پوش در این ارتباط باز کند. این نقطه دقیقا کانون اختلاف رویانیان و کریمی است، خبری که خیلی زود در برخی رسانه ها درز پیدا کرده و به آن پر و بال داده می شود تا جایی که یکی از روزنامه از قول کریمی نقل می کند: «اگر سید جلال بنگر را به پرسپولیس آورده، من هم زارع را پرسپولیسی می کنم». کریمی اما معمولا عادت ندارد به شایعاتی که از قول او در رسانه ها مطرح می شود واکنش نشان دهد، مثال بارز این ادعا ماجرای نقل قول خیالی در ترجمه مصاحبه اش با روزنامه الیوم امارات بود که پس از چند روز گمانه زنی و پر و بال دادن حاشیه سازان بالاخره به ناچار با واکنش کاپیتان پرسپولیس مواجه شد.مدیران پرسپولیس که گمان می کردند سکوت کریمی در قبال این دست شایعات ، صحت خبرها را تایید می کند به شدت از دست کریمی دلخور می شوند تا جایی که مذاکرات جمشید زارع با جادوگر در اردوی تیم ملی نیز به بن بست می رسد.با مصاحبه امروز کریمی اما ورق به کلی برگشت: «متاسفانه بعضيها صحبتهاي من را به شكل ديگري به اطلاع باشگاه ميرسانند. همان طور كه روز گذشته گفتم پرسپوليس در چند پست نياز به تقويت خود دارد. حتی یک بار درباره يك بازيكن از من نظر خواستند كه من گفتم خودتان ميدانيد. جالب اينكه آن بازيكن چند بار با من تماس گرفت و پيغام داد اما جوابش را ندادم تا حرف و حديثي به وجود نيايد. يك روز هم اگر لازم باشد اسم آن بازيكن را به مدير باشگاه ميگويم. متاسفانه ميگويند كريمي براي تمديد قراردادش شرط گذاشته كه فلان بازيكن بايد حتما باشد. حالا براي من جاي سوال دارد چرا وقتي بعضي نقل قولها از طرف من مطرح ميشود كه صحت ندارد و خودم آن را تكذيب ميكنم باشگاه از آن رسانه پيگيري نميكند. به هر حال اين اخبار بايد توسط كسي داده شده باشد يا اينكه بعضي روزنامهها از خودشان نوشته باشند. من در حال حاضر به مسافرت رفتهام اما همچنان ميگويم كه گزينه اول من پرسپوليس است و تا دقيقه 90 هم منتظر اين تيم ميمانم. با پيشنهاد من مخالفت شده است. شايد شرايطم را طور ديگري به باشگاه اعلام كرده بودند.حالا اما سرمنشاء این سوء تفاهمات تا حدود زیادی برای طرفین روشن شده است، اینکه محرمانه ترین صحبت های کریمی و رویانیان چگونه به برخی رسانه های خاص و حاشیه ساز درز پیدا می کند و آنقدر به آن پر و بال داده می شود تا یک حفره عمیق بین طرفین ایجاد شود؟ این همان نکته ای است که کریمی از مدیران پرسپولیس توقع پیگیری اش را دارد و البته مدیر روابط عمومی باشگاه به عنوان سخنگوی سرخپوشان نیز به آن اشاره می کند و می گوید: «کریمی فرزند پرسپولیس است و پرسپولیس خانه او است، جدایی او را از این تیم متصور نیستیم»محمد رویانیان علی کریمی را دوست دارد و این نکته ای است که بر کسی پوشیده نیست، او بزودی مجددا در دفتر شیک و لوکس خود میزبان علی کریمی خواهد بود تا تمام سوء تفاهمات میان طرفین حل شود. پالس هایی که از باشگاه پرسپولیس و نزدیکان کریمی ساطع می شود این نکته را نشان می دهد که علی کریمی پس از استراحتی شاید طولانی تر از سایر ملی پوشان پرسپولیس، قرارداد خود را با تیم محبوبش تمدید خواهد کرد. این شاید پایانی باشد بر خستگی یک فصل پرفشار و پراسترس برای علی کریمی و پرسپولیس، در انتظار بازگشتی مقتدرانه به لیگ برتر...
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

2. 2 کاربر مقابل از Zan Zalil عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

lord reza (13th June 2012), mpz (13th June 2012)

نام واقعی
    fatemeh
    استاتوس
    درس
    شغل و حرفه
    محصل
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 189 بار در 128 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ايشاا... كه حل شه.

گاهی
    یک ها دنیا را زیرو رو میکنند
    میشود تنها با
    یک محبت،عشق را برای دنیا معنا کرد
    تنها با
    یک بخشش،تمام هستی را از ان خود کرد
    با
    یک گذشت،نفرت ها را به دوستی ابدی مبدل کرد
    وتنها با
    یک لبخند در قلب ها جاودانه شد
    اما تو ای مهربانم!
    میدانی!وقتی لبخند بر لبانت نقش می بندد،
    دنیا دیگر،برایم معنایی نمی یابد.

نام واقعی
    ɱȀĦƔȺ
    استاتوس
    only GOD
    شغل و حرفه
    مهندس عمران محیط زیست،کاربر مسکن مهر
    بازیکن محبوب
    misagh memarzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 825 بار در 274 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    خدا کنه تمدید کنه
    خدایا یادم بده،یادم باشه،یادت باشم

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    کریمی سوپر استار

نام واقعی
    مهرداد
    استاتوس
    قرمزته
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,540 بار در 632 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    مرسي علي كريمي8

نام واقعی
    moein
    شغل و حرفه
    محصل
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | NetherLand
    تشکر شده 747 بار در 387 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خدا كنه...ولي اگه همانطور كه گفتي طول بكشه دوباره شايعه درست ميشه
    رهبرم خامنه ای

نام واقعی
    davood
    استاتوس
    ForuM.1oNliNe.iR
    شغل و حرفه
    محصل مدیریت سایت
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5 بار در 4 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ایشالا تمدید میشه

نام واقعی
    moein
    شغل و حرفه
    محصل
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | NetherLand
    تشکر شده 747 بار در 387 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تحلیل اختصاصی جایگاه 36 : باز هم سایت مرجع خبری پرسپولیس از آب گل آلود ماهی گرفتن های خود را شروع کرد . پس از اظهار نظر جادوگر که هنوز هم صد در صد نیست و خودش اعلام کرده میخواهم بمانم سایت مرجع خبری پرسپولیس با اعلام اینکه کریمی نمیخواهد بماند و توهین های بی اندازه به این اسطوره مردمی و خدشه دار کردن یک فصل بازی کریمی در پرسپولیس و نادیده گرفتن زحمات جادوگر اینگونه در سایت خود اعلام میدارد : ((لازم به ذکر است با پیگیری ما این خبر از سایت مرجع حذف شد اما ما عکس این خبر را در اینجا برای شما میگذاریم تا بیشتر دست این سایت برای شما رو شود)) برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب بروید"جادوگر در فصلی که گذشت بارها علیه دنیزلی، مسئولان باشگاه و حتی نیمکت نشینی برخی از بازیکنان موضع گرفت و چالش های بزرگی را به وجود آورد. مثل بازی با الهلال عربستان که دنیزلی را وادار کرد تا او را از پرسپولیس اخراج کند! (البته این خبر چندان رسانه ای نشد) اما وساطت خود رویانیان و نزدیکان او سرمربی ترک تبار را از تصمیمی که گرفته بود منصرف کرد تا کریمی یک بار دیگر به پرسپولیس برگردد. پس از آن یک بار دیگر هم بعد از بازی با الغرافه بود که کریمی مصاحبه کرد و گفت دنیزلی باید پاسخگوی نتیجه نگرفتن های پرسپولیس باشد. هرچند او پس از این اظهار نظر با دنیزلی تماس گرفت و گفت که منظوری از این بابت نداشته است اما جمیع این مسائل باعث شد تا رویانیان بیشتر از پیش برای فصل جدید احساس نگرانی کند تا زحمت هایی که برای این فصل کشیده از بین نرود "
    رهبرم خامنه ای