مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران گفت: این باشگاه قصد خرید ادینهو را ندارد، ولی به دنبال خرید محمدرضا خلعتبری و کریم انصاری فرد است.


محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز چهارشنبه گفت: اگر چه برای فصل آینده خرید هایی را برای باشگاه انجام داده ایم، اما معتقدم هنوز هیچ کاری برای هواداران نکرده ام.
** کریمی را دوست دارم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران در خصوص وضعیت علی کریمی گفت: علی کریمی را بی اندازه دوست دارم و او عضوی از پرسپولیس است. او با قائم مقام باشگاه صحبت کرده است.

وی در خصوص اینکه علی کریمی اعلام کرده شرطی برای ماندن در پرسپولیس نگذاشته است، اظهار داشت: من حرف او را قبول دارم و همانطور که گفتم علاقه خاصی به علی کریمی دارم.


*** شخصیت قهرمانی داریم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران گفت: پرسپولیس نیاز به این بازیکنان داشت و فکر می کنم حالا با این خریدها تیم ما شخصیت قهرمانی دارد. نمی توانم ازقهرمانی حرف بزنم اما همانطور که گفتم پرسپولیس حالا دیگر شخصیت قهرمانی دارد.

*** انصاری فرد را می خواهیم

رویانیان درخصوص آخرین وضعیت کریم انصاری فرد گفت: این بازیکن را می خواهیم وامیدوارم پرسپولیسی شود. وی در مورد اینکه استقلال نیز خواهان این بازیکن است، اظهار داشت: استقلال هم حق دارد برای جذب این بازیکن تلاش کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران درخصوص اینکه برخی از تیم ها پیشنهاد بهتری نسبت استقلال به انصاری فرد داده اند، ولی به گفته مدیرعامل آبی ها این مهاجم استقلالی خواهد شد، گفت: همانطور که گفتم استقلال هم برای جذب این بازیکن تلاش می کند و امیدوارم هر جور که دوستان می خواهند بشود.

*** ادینهو نه، خلعتبری را می خواهیم

رویانیان درخصوص احتمال جذب ادینهو برزیلی بازیکن سابق تیم مس کرمان گفت: این بازیکن مد نظر ما نیست و با او مذاکره ای برای حضور در پرسپولیس نداشته ام. وی با اشاره به مذاکراتش برای جذب محمدرضا خلعتبری اظهار داشت: این بازیکن مورد نظر است و امیدوارم با او به توافق برسیم.

*** به امارات سفر نکرده ام

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران در خصوص اخبار منتشرشده مبنی بر سفرش به امارات گفت: به این کشور سفر نکرده ام. وی تصریح کرد: شاید بعضی ها بصورت غیرواقع خبری مبنی بر سفر من به امارات منعکس کرده باشند، اما اعلام می کنم که به این کشور سفر نکرده ام.

*** منتظر حضور دنیزلی در تهران هستیم

رویانیان درخصوص زمان بازگشت مصطفی دنیزلی به ایران گفت: قرار است این مربی جمعه شب به تهران سفر کند.منتظر بازگشت او به ایران هستیم و تمرینات تیم ما از روز شنبه در ورزشگاه درفشی فر آغاز خواهد شد.


*** بار سنگینی بر روی دوش من است
رویانیان گفت: بار بسیار سنگینی در پرسپولیس بر روی دوش من است و بعضی ها می خواهند ما را بکوبند اما ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد. کار های زیادی در باشگاه پرسپولیس باقی مانده که باید انجام دهیم. می خواهم که مرا اذیت نکنند تا به هدف خود برسم.

*** نباید رقابت نا سالم کنند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران گفت: رقابت های ناسالم جای رقابت سالم را گرفته و این در فوتبال ما یک فرهنگ شده است. مدیران به جای کوبیدن هم باید کار خود را انجام دهند و من اگر خیلی بخواهم در رسانه ها صحبت کنم باید در مورد کار هایی که برای باشگاه خود انجام دادم اظهار نظر کنم.


*** می خواهم تیم های پایه را در مسابقات شرکت ندهم
رویانیان درخصوص عملکرد ضعیف تیم های پایه باشگاه پرسپولیس گفت: تیم های پایه ما زیر صفر هستند و برنامه های ویژه ای برای آنها دارم. می خواهم در فصل جدید هیچ یک از این تیم ها را در مسابقات شرکت ندهم و به فکر کار اساسی باشم. قصد داریم به جای شرکت دادن تیم ها در مسابقات، آکادمی قوی برای پرسپولیس بسازیم.

*** هواداران در اداره پرسپولیس شریک شوند

رویانیان با امیدواری به اینکه حدود ۲۰میلیون نفر کارت هواداری پرسپولیس را بخرند از هواداران خواست تا در مخارج باشگاه شریک شوند. خرید این کارت ها برای خود پرسپولیسی ها هم خوب است و از امکانات خوبی بهره مند خواهند شد.

وی ادامه داد: زمانی از عملکرد خود در پرسپولیس راضی خواهم بود که باشگاه کاملا اقتصادی شود، پرسپولیس به معنای واقعی باشگاه باشد و تیمی جهانی داشته باشیم. امیدوارم دیگران ما را اذیت نکنند و به کار های خود رسیدگی کنند.