مدیر برنامه های کریمی: علی در ایران فقط برای پرسپولیس بازی میکند / او می ماند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مدیر برنامه های کریمی: علی در ایران فقط برای پرسپولیس بازی میکند / او می ماند

نام واقعی
    ɱȀĦƔȺ
    استاتوس
    only GOD
    شغل و حرفه
    مهندس عمران محیط زیست،کاربر مسکن مهر
    بازیکن محبوب
    misagh memarzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 825 بار در 274 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

مدیر برنامه های کریمی: علی در ایران فقط برای پرسپولیس بازی میکند / او می ماند

هواداران پرسپوليس به شدت نگران وضعيت کريمي براي فصل آينده هستند. انشاالله که بعد از جلسه با سردار رويانيان، اين بازيکن هم با پرسپوليس تمديد ميکنه و ميمونه.
    خود سردار هم بايد کمکم کنه، علي بازيکني هست که خودتون ميدونيد همه بار تيم در فصل قبل روي دوش او بوده و غيرت و تعصب خاصي نسبت به پرسپوليس داره. مطمئن باشيد داخل ايران اگر 100 ميليارد هم بدهند باز هم جز براي پرسپوليس براي هيچ تيمي بازي نخواهد کرد. پس دلخوري کريمي از چه چيزي بود؟يک سري مسائل به وجود اومده که علي هم دلخوري داره و ميگه به من يه چيز ميگن بعد جاي ديگه يه چيز ديگه درز پيدا ميکنه. يعني علي از سردار رويانيان دلخوره؟نه اصلاً، اتفاقاً او هم از سردار رويانيان و هم از سردار زارع ممنونه به خاطر اينکه واقعا زحمت ميکشند و بازيکناي بسيار خوبي براي پرسپوليس آوردن. اينکه ميگن شرط گذاشته مازيار زارع يا پژمان نوري بايد باشن، درسته؟نه اصلا همچين چيزي نيست. خود علي کريمي با شما در اين مورد صحبتي کرده؟بله، او گفت من فقط يک بازيکنم و اگه باشگاه منو نخواد، مجبورم به پيشنهاد هاي ديگرم فکر کنم، اما اولويت من 100% پرسپوليس هست. يعني هيچ شرطي نذاشته؟علي به هيچ عنوان شرطي براي باشگاه نذاشته، چون بازيکني است که با تمام وجود براي پرسپوليس بازي ميکنه و چه در زماني که در جاي ديگه هم بود فقط روي پرسپوليس تعصب داشته و دارد و اگر تمام تيم هاي ايران هم جمع بشن و پيشنهاد بدن به جز پرسپوليس در ايران هيچ تيمي را ترجيح نميده و اين رو از قول من بنويسيد و در سايت هم بذاريد علي کريمي فقط در پرسپوليس بازي مي کنه مگر اينکه پرسپوليس علي کريمي را نخواهد و انشالله علي با بزرگتر هاي تيم با سردار بنشينند و يک جلسه بذارن که به اميد خدا به توافق برسند و مطمئنا به توافق ميرسند شما که به علي آقا نزديکين به نظر شما چي ميشه؟من که نزديکترين فرد به علي آقا ام ميگم انشالله به خير و خوشي همه چيز تموم ميشه و همه چيز به نفع پرسپوليس ميشه علي تمام هم و غمش پرسپوليسه و نظراتي ام که ميده فقط براي بهتر شدن پرسپوليسه علي اگر بحث مادي داشت ميگفت من اينقدر رقم قرارداد ميخواهم علي پارسال با کمترين رقم و سفيد امضا کرد فقط براي اينکه پرسپوليس پرسپوليس بشه و هيچ تيمي نميتونه بگه پرسپوليس از پيش باخته هست پرسپوليس سه گل از رقيباش جلوتر هست ما به اندازه کافي پارسال تماشاگران را اذيت کرديم ما براي تماشاگران فوق العاده ارزش قائليم سرمايه تمام پرسپوليس هواداران هستند مدير عامل و بازيکن ميان وميرن از علي کريمي هم خاطره اي به جا ميمونه ولي پرسپوليس هميشه پرسپوليس هست و ميماند و تمام هم و غم همه اين است که پرسپوليس موفق باشه تمام ناراحتي کريمي اينه که تيم پرسپوليس چيزي باشه که هواداران ميخوان شما هم داخل سايت بايد به هواداران اميدواري بدين و انشالله همه چيز ختم به خير ميشه همه تو سايت منتظر شنيدن خبر توافق کريمي و پرسپوليس هستنشما فقط از علي و پرسپوليس حمايت کنيد و اميدواري کامل داشته باشيد چون هم به نفع باشگاست هم به نفع کريمي بعضي جاها علي رو وصل کردن به حسين هدايتي و حبيب کاشاني، در اين مورد چه نظري داريد؟نه به هيچ وجه اين خبر درست نيست.کريمي با همه سلام عليک داره وبازيکن محبوبي است و همه دوستش دارند برايش ارزش قائل اند بازيکن ملي ماست ولي علي کريمي هيچ فرد و هيچ شخصي را به پرسپوليس ترجيح نميده علي کريمي هميشه گفته اول طرفداران و مردم و پرسپوليس بعد افراد خاص و افراد خاص هميشه جايگاه خاص خودشان را دارند.
    خدایا یادم بده،یادم باشه،یادت باشم

2. 4 کاربر مقابل از mahya-red عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aliparsa (14th June 2012), hoseinkalak (14th June 2012), mahdi khan (14th June 2012), mpz (14th June 2012)

نام واقعی
    mohammad
    تشکر شده 33 بار در 26 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خلعتبری: احتمالا پرسپولیسی میشوم

پنجشنبه, 25 خرداد 1391 ساعت 12:55
    کانون هواداران پرسپولیس: محمدرضا خلعتبری می گوید هر چند ادامه حضورش در فوتبال امارات از نظر مالی سود بسیاری برایش دارد اما همه چیز پول نیست و او احتمالا فصل آینده در پرسپولیس خواهد بود. محمد رضا خلعتبری در خصوص صحنه درگیری اش با بازیکن تیم ملی قطر که به دخالت علی کریمی منجر شد، گفت: در صحنه ای که توپ روی دروازه قطر ارسال شد من تصور می کردم توپ به دست بازیکن حریف برخورد کرده و نسبت به این موضوع اعتراض کردم.
    وی ادامه داد: این مسئله باعث ناراحتی بازیکن قطر شد و ناجوانمردانه در شرایطی که او را نمی دیدم از پشت به سر من ضربه زد و داور هم این صحنه را دید و اگر این صحنه را نادیده نمی گرفت باید با کارت قرمز بازیکن قطر را جریمه می کرد. من آنقدر عصبی بودم که می خواستم با مشت به صورت بازیکن قطر بزنم اما در آن شرایط تیم ملی 10 نفره می شد و به همین علت تمام خشم خودم را کنترل کردم در صورتی که اگر یک بازی ملی نبود واکنش تندی به این مسئله نشان می دادم.
    خلعتبری در خصوص دخالت علی کریمی که منجر به یک کارت زرد برای وی شد، گفت: علی کریمی بزرگ تیم ملی ایران است. او این صحنه را دید و واکنش نشان داد و فقط می توانم بگویم علی کریمی خیلی بامرام است.
    مهاجم تیم ملی ایران با انتقاد شدید از نحوه بازی قطری ها اظهار داشت: تیمی که مقابل ایران بازی کرد تنها اسمش قطر بود چرا که از تمام نقاط دنیا بازیکن داشت! تعجب می کنم بازیکنان خارجی قطر چطور رفتارهای عرب ها را گرفته اند، دروازه بان قطر هم با 2 متر قد مدام بی دلیل روی زمین می افتاد و آه و ناله می کرد در شرایطی که من نصف جثه او را دارم و از این کارها بیزار هستم!
    خلعتبری در خصوص قرار نگرفتن در ترکیب ثابت تیم ملی نیز گفت: نظر کادرفنی بود و اعتراضی به این موضوع ندارم.
    اما داستان حضور مهاجم الوصل در پرسپولیس دیگر محور گفت و گو با محمدرضا خلعتبری بود: پس از مدت ها فرصت کردم به دور از هیاهوی فوتبال کمی استراحت کنم و قرار است چند روزی هم به کشور آلمان سفر کنم. مدیربرنامه هایم در امارات مشغول مذاکره با الوصل است و بزودی برای مذاکره با باشگاه پرسپولیس به تهران سفر می کند.
    خلعتبری با اشاره به پیشنهاد مالی قطری ها، افزود: همه چیز برای من پول نیست، هر چند ادامه حضور در الوصل از نظر مالی به سود من خواهد بود اما دوست دارم در کنار هموطنانم بازی کنم. البته حاشیه های پرسپولیس و کنار آمدن با آن بسیار سخت است اما به طور کلی وضعیت من طی روزهای آینده مشخص خواهد شد.
    وی با اشاره به قیمت های بازار نقل و انتقالات در فوتبال ایران، ادامه داد: در همه جای دنیا قراردادهای با قیمت بالا وجود دارد و البته مختص یک طیف خاص از بازیکنان است. طبیعی است که بازیکنان ملی پوش مبلغ بالاتری به نسبت سایرین دریافت کنند. اولویت برای من پول نیست، درآمد بالا مهم است اما در اولویت نخست قرار نمی گیرد، دوست دارم جایی بازی کنم که شرایط زندگی ، کار و متعاقب آن موفقیت برایم فراهم شود.
    خلعتبری در پایان اظهار داشت: از مردم به خاطر حضور خاطره انگیزشان در ورزشگاه آزادی تشکر می کنم و بابت عدم پیروزی تیم ملی عذرخواهی، مطمئن باشد ما تمام تلاشمان را برای موفقیت تیم ملی ایران به کار می گیریم

4. 3 کاربر مقابل از pedram عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aliparsa (14th June 2012), EHSAN1989 (14th June 2012), mahya-red (14th June 2012)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    انشاالله تو تیم پرسپولیس بدرخشی بیشتر از قبل

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

نام واقعی
    رضا
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,174 بار در 1,565 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ایشالا هم خلعتبری میاد هم داش علی میمونه