چرا بائو به اس تق لال رفت؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: چرا بائو به اس تق لال رفت؟

 1. #1


  محل سکونت
  رو سرِ کیسه کشا
  نام واقعی
  ترجیح میدم همون نهال صدام کنید
  شغل و حرفه
  بيكار*
  بازیکن محبوب
  Mehrdad Kafshgari
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  4,339
  تشکر
  3,291
  تشکر شده 3,851 بار در 1,637 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک

  چرا بائو به اس تق لال رفت؟

  تا اونجايي كه من ميدونم ميثم بائو چند فصل قبل بازيكن ملي پوش پرسپوليس بد اما الان در استقلال بازي ميكنه
  به نظر شما چرا بائو به اس تق لال رفته
  مگه پرسپوليسي نبود؟


  بسه کاپیتان دیگه بلند شو

  قلب هادی تاب بی تابی نداشت
  رفت و داغی سرخ بر دلها گذاشت

 2. #2


  نام واقعی
  pari
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Italy
  نوشته ها
  3,561
  تشکر
  5,432
  تشکر شده 10,961 بار در 3,059 ارسال
  Blog Entries
  2
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  از استقلال اومد پرسپولیس

 3. #3


  نام واقعی
  hosein
  نوشته ها
  10
  تشکر
  30
  تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  نتقال ميثم بائو به استقلال تهران در آخرين روزهاي هفته گذشته، جار و جنجالهاي بسياري را در سطح محافل فوتبالي كشورمان به همراه آورد. هافبك سابق استقلال و پرسپوليس در حالي تنها 48 ساعت بعد از معرفي قلعهنويي به عنوان سرمربي آبيپوشان پايتخت به اين تيم پيوست كه خيلي از علاقهمندان به فوتبال از شنيدن اين خبر شوكه شدند. بسياري بر اين باورند كه تخصيص يك سهميه ليگ برتري براي خريد بائو - بازيكني كه به تازگي با تيم شهرداري تبريز به مسابقات دسته اول سقوط كرده - اشتباه و تا حدودي عجيب بوده است.

  با اين وجود دامنه حرف و حديثها از ايراد اين اشكال «فني» به خريد بائو بسيار فراتر رفت و شبهات جديتر ديگري به اين پرونده وارد شد. ادعاهاي چندي قبل اصغر مديرروستا در مورد چرايي عدم حضور بائو در بازي با تراكتورسازي – تيم سابق امير – مهمترين عامل به وجود آمدن حرف و حديثهاي اين چند روزه بوده است. سرمربي پيشين شهرداري تبريز معتقد بود محروميت بائو در آستانه داربي تبريز تعمدي بوده است و حالا پيوستن ميثم به قلعهنويي، ظن و گمانها را تقويت ميكند.

  با اين وجود، اين اولين باري نيست كه در تيمهاي قلعهنويي، چنين اتفاقاتي رخ ميدهد. او پيشتر نيز به واسطه خريد بازيكناني كه بعضا در برابر تيمهاي اين مربي نمايش چندان جالبي ارايه نداده بودند، در كانون توجهات قرار گرفته بود. در واقع اگر توجه بيشتر مربيان به بازيكناني جلب شود كه در مسابقه رودررو درخشش داشتهاند، قلعهنويي سليقه متفاوتي دارد و جور ديگري به اين ماجرا نگاه ميكند!

  يكي از اولين خريدهاي جنجالي امير قلعهنويي در ليگ برتر، جذب رامين محرمنژاد بوده است. گلوي سرمربي كنوني استقلال در حالي پيش مدافع سابق شموشك گير كرد كه در يكي از حساسترين مسابقات ليگ چهارم حرفهاي، همين بازيكن پايهگذار گل ديرهنگام آبيپوشان در زمين تيم نوشهري از كار درآمد. در آن مسابقه استقلال – شموشك و در حالي كه شاگردان قلعهنويي در آخرين دقايق از گشودن دروازه حريف نه چندان قدرتمندشان عاجز مانده بودند، محرمنژاد با يك پاس به عقب اشتباه و فراموش نشدني، سياوش اكبرپور و رضا عنايتي را در حالت دو به تك با دروازهبان شموشك تنها گذاشت.

  حاصل اين اتفاق هم پاس سيا به رضا و فتح سه امتياز بسيار حياتي براي استقلال در كورس قهرماني بود. اتفاق عجيبتر اما در تابستان آن سال رخ داد؛ جايي كه قلعهنويي همين رامين محرمنژاد را براي استقلال خريد و در تمام طول سال حتي يك دقيقه هم به او بازي نداد. به اين ترتيب مدافع اسبق تيم شمالي كه يك فصل سكونشيني با شماره 19 استقلال را تجربه كرده بود، از اين تيم رفت و بعدها خبر چنداني از او مخابره نشد.

  پرسپوليس و استقلال پس از قهرماني در ليگ و جام حذفي، با توپ پر وارد مسابقات ليگ هشتم شده بودند. در اين شرايط خيليها انتظار داربي تهران را ميكشيدند تا تقابل اين دو تيم مدعي و پرستاره را ببينند. بازي رفت مساوي شد و بازي برگشت با توجه به قرار گرفتن سرخابيها و به ويژه استقلال در كورس قهرماني حساسيت بيشتري پيدا كرد. يك هفته قبل از اين تقابل كليدي، پرسپوليس بايد به رشت ميرفت تا با پگاه بازي كند. طبق معمول همه پيش داربيها، چشمها به بازيكنان دوكارته بود كه مبادا اخطار سوم را دريافت كنند.

  در اين ميان نگرانيها پيرامون محروميت احتمالي ستارهاي مثل ابراهيم توره بيشتر هم بود. با اين وجود مهاجم سنگالي اجازه نداد دلشوره هواداران تيمش زياد ادامه پيدا كند و در همان نيمه اول، با ضربه زدن به توپ پس از سوت داور در ميانههاي زمين، يكي از عجيبترين اخطارهاي ساليان اخير فوتبال ايران را گرفت. كارت زرد توره آنقدر سهلانگارانه و شگفتانگيز بود كه خيليها باورش نميكردند، اما ابراهيم با همين اخطار داربي مرگ و زندگي را از دست داد و جالب اينكه سال بعدش او هم با امير به سپاهان رفت!

  استقلاليها در ليگ هفتم روزهاي سختي را گذراندند و به رتبهاي بهتر از سيزدهمي دست پيدا نكردند. در اين شرايط همه اميد آنها به مسابقات جام حذفي معطوف شده بود؛ آنجا كه با قلعهنويي تازه وارد، كسب عنوان قهرماني و اعاده حيثيت خودشان را انتظار ميكشيدند. در فصلي كه مطابق مقررات مسابقه فينال به صورت رفت و برگشت برگزار ميشد، پگاه و استقلال به ديدار نهايي رسيدند. بازي رفت را رشتيها در كمال تعجب با نتيجه ايدهآل يك بر صفر و بدون دريافت گل در خانه، بردند و به همين دليل به نظر ميرسيد مسير همواري براي كسب اين افتخار تاريخي داشته باشند.

  با اين همه، برخي از ستارههاي آن روز پگاه در مسابقه برگشت نمايش بسيار ضعيف و دور از انتظاري ارايه دادند كه از آن جمله ميتوان به ابراهيم تقيپور اشاره كرد. اين مدافع وسط شمالي آن روز در قلب خط دفاعي تيمش كاملا متزلزل ظاهر شد و يكي از عواملي بود كه به پيروزي سه بر صفر آبيها در وقتهاي اضافه كمك كرد. پس از اين اتفاق، تقيپور هم در ميان موجي از شايعات به استقلال آمد. جالب اينكه او نيز در ليگ هشتم چندان فرصت بازي به دست نياورد و بيشتر وقتش به همنشيني با امير، روي نيمكت استقلال گذشت!

  ميثم بائو كه اخيرا به استقلال پيوسته، به نوعي آخرين قطعه از پازل خريدهاي جنجالي و عجيب آبيپوشان به شمار ميرود. او در آستانه ديدار تراكتورسازي و شهرداري تبريز، به شكل دور از انتظاري سه كارته شد و بازي حساس تيم در آستانه سقوطش را از دست داد. آن بازي را تيم قلعهنويي برد، اما حواشي مربوط به محروميت بائو در اين داربي همچنان ادامه يافت. اصغر مديرروستا به ويژه بعد از اخراجش از شهرداري، اين اتفاق را عجيب و محصول توافق بائو با مربي فصل آيندهاش دانست.

  بعدها وقتي خبر آمد كه بائو در استقلال به قلعهنويي پيوسته، شايعات جان تازهاي گرفتند و مديرروستا نيز به نوعي ادعاهايش را تكرار كرد. بايد صبور باشيم و ببينيم بائو هم مثل تقيپور و محرمنژاد به نيمكت ذخيرهها دوخته مي شود، يا با حضورش در زمين به اندازه كافي، خريد خودش را از نظر فني توجيه خواهد كرد.

  البته همه شايعاتي كه در مورد امير قلعهنويي در فوتبال ايران وجود دارد، به همين خريدهاي جنجالي او منحصر نميشود. بعضا محروميت برخي از بازيكنان در آستانه ديدار با تيمهاي قلعهنويي يا ضعف فنيشان در خلال چنين مسابقههايي نيز تنور حاشيهها و حرف و حديثها را داغ ميكند. در آخرين بازي ليگ پنجم كه استقلال قلعهنويي در آن به كسب پيروزي براي قهرماني نياز داشته، اشكان نامداري در اولين دقايق بازي دو گل بد و بسيار عجيب از عنايتي و سياوش اكبرپور خورد. جالب اينكه زلاتكو ايوانكوويچ مربي برق شيراز در دقيقه 20 بازي نامداري را با حاج اسبويي تعويض كرد و جالبتر اينكه اين دروازهبان هنگام خروج از زمين، با لبخندي به صورتش، به احوالپرسي و خوش و بش با برخي از بازيكنان حريف پرداخت.

  نامداري دو سال بعد و در ابتداي ليگ هفتم به استقلال پيوست. در جريان ديدارهاي پاياني ليگ هشتم و در روزي كه ذوبآهن اصفهان تنها به يك تساوي براي قهرماني نياز داشت نيز، عيسي اندوي - كه از عدم تمديد حضورش در ليگ برتر به واسطه تصويب طرح منع جذب گلر خارجي اطمينان داشت – چهار گل از فولاد خورد كه به ويژه اولين آنها بسيار بد و عجيب بود. اندوي در آخرين روزهاي ليگ دو مرتبه ديگر هم با اشتباهات باور نكردنياش به ذوب در مسير رسيدن به عنوان قهرماني ضربه زده بود كه از آن جمله ميتوان به خطاي شش ثانيه او در دقايق پاياني بازي با استقلال كه منجر به تك گل سرنوشتساز شاگردان قلعهنويي شد اشاره كرد.

  به گزارش روزنامه گل،همين امسال هم محروميت عجيب سامان آقازماني در آستانه بازي با تراكتورسازي، كم حرف و حديث درست نكرد. آقازماني با دريافت دو كارت زرد كودكانه برابر سايپا در نيمه زمين حريف در همان نيمه اول اخراج شد. مورد هدايت شهرياري هم كمي جنجالي شد؛ مدافع راست نفت آبادان كه در نيمه اول بازي با تراكتورسازي نمايش فاجعهباري داشت و با اشتباهاتش به سه گل پيش افتادن ميزبان تبريزي كمك كرد. شهرياري بين دو نيمه توسط كاستا تعويض و از باشگاه نفت اخراج شد. او قبل از اين مسابقه از آرزوي قلبياش براي قهرماني تراكتورسازي سخن گفته بود!

 4. کاربر مقابل از hoseinkalak عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  فرهاد قائمی (15th June 2012)

 5. #4


  محل سکونت
  یه گوشه دنیا
  نام واقعی
  رضا
  شغل و حرفه
  ها ؟ شلغمو بگم ؟ چی؟ ها؟ فوتبالیست
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Italy
  نوشته ها
  634
  تشکر
  251
  تشکر شده 688 بار در 204 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  کلا همه ی کارای قلعه نویی تبانیه

 6. #5


  محل سکونت
  بجنورد
  نام واقعی
  sepehr
  شغل و حرفه
  محصل
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  927
  تشکر
  641
  تشکر شده 521 بار در 273 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  تبانی در حد یورو 2012

  6 جهانی شده
  کیسه روانی شده

 7. #6


  محل سکونت
  یه گوشه دنیا
  نام واقعی
  رضا
  شغل و حرفه
  ها ؟ شلغمو بگم ؟ چی؟ ها؟ فوتبالیست
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Italy
  نوشته ها
  634
  تشکر
  251
  تشکر شده 688 بار در 204 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  خیلی قلعه نویی ناااااااااااااااااامرده

 8. #7


  محل سکونت
  بجنورد
  نام واقعی
  sepehr
  شغل و حرفه
  محصل
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  927
  تشکر
  641
  تشکر شده 521 بار در 273 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  تبانی در حده پرسپولیس

  6 جهانی شده
  کیسه روانی شده

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا