هواداران حاضر در ورزشگاه به شدت علي کريمي و فرهاد مجيدي را تشويق کردند.

ديدار تيمهاي فوتبال ايران و اندونزي در چارچوب مرحله مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل از ساعت 20 در ورزشگاه آزادي آغاز شده است.

حاشيههاي اين ديدار را در زير ميخوانيد:
*حدود 500 تماشاگر از کشور اندونزي در زير جايگاه خبرنگاران تيم ملي کشورشان را تشويق ميکنند و بانوان اندونزي با حجاب کامل اسلامي در ورزشگاه حضور دارند.

* تيم ملي با پيراهن توليدي آل اشپورت در زمين حاضر شده است. فدراسيون فوتبال چندي پيش قراردادش را با پوشاک ايتاليايي لگيا فسخ کرد.

* تمام عکاسان پشت دروازه تيم اندونزي مستقر شدهاند.

* فرهاد مجيدي و علي کريمي محبوبترين بازيکنان تيم ملي هستند و تماشاگران اين دو بازيکن را بيشتر از همه تشويق ميکنند. اين دو از تماشاگران خواستند که تيم ملي را تشويق کنند.

*مياچ دستيار علي دايي، مهدي محمد نبي دبير فدراسيون، عبدالله ويسي سرمربي صبا و شماري از مسئولان سفارت اندونزي از جمله تماشاگران ويژه اين بازي هستند.

*تلويزيون جايگاه خبرنگاران شبکه دو را با برفک و کيفيت پايين بازي را نشان ميدهد که باعث اعتراض خبرنگاران شد. شبکه سه تلويزيون جايگاه تصوير خوبي دارد. اين ديدار از شبکه دو پخش ميشود.

* حدود 60 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي حضور دارند و تماشاگران همچنان در حال آمدن به ورزشگاه هستند.

* اسکوربورد ورزشگاه آزادي در دقايق ابتدايي بازي ناگهان براي چند ثانيه خاموش شد.

* تلويزيون 8 دقيقه اول بازي را به دليل برقرار نشدن ارتباط مستقيم، همراه با آهنگ و البته در دقايقي با گزارش نيما نهاونديان مجري برنامه که در استوديو حضور داشت، پخش کرد.
اين ديدار بازي تا دقيقه 34 با نتيجه تساوي بدون گل در جريان است.