کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گفت: مثل دو دوست و دو داداش با کريمي در مورد کاپيتاني حرف زديم.

جواد نکونام پس از برتري 3 بر صفر تيم ملي برابر اندونزي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي را خوب شروع کرديم اما در نيمه اول استرس داشتيم تا به گل برسيم. بعد از آنکه دروازه اندونزي باز شد سوار بازي شديم و در نيمه دوم تمرکز بازيکنان بيشتر بود.

وي در مورد 2 گلي که به اندونزي زد، گفت: برد تيم ملي مهمتر از گلزني من است. مهم موفقيت تيم ملي است و خدا را شکر ميکنم که توانستم گل بزنم. آرزوي هر فوتباليستي گلزني براي تيم ملي است.

کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران در مورد صحبت او با علي کريمي و فرهاد مجيدي براي کاپيتاني گفت: کيروش در مورد کاپيتاني توضيح داده است. من هم مشکلي با علي کريمي نداشتم و ما مثل دو دوست و دو داداش در اين مورد حرف زديم. کريمي لطف بزرگي کرد و من افتخار ميکنم که کاپيتاني براي بازيکنان ارزشي ندارد.

وي در مورد برتري برابر اندونزي تأکيد کرد: ما هميشه ايران هستيم و حريفان از رويارويي با ايران هراس دارند. بايد خودمان را باور داشته باشيم. تمام آسيا ما را باور دارند و ما هم بايد خودمان را باور داشته باشيم. از مردم هم تشکر ميکنم که امروز حضور پرشوري در ورزشگاه آزادي داشتند.

بازيکنان تيم اوساسوناي اسپانيا در مورد اعتصاب بازيکنان در لاليگا گفت: بازيکنان براي دريافت حق و حقوق خود اعتصاب کردند و با اين اعتصاب به حق و حقوق هم در دسته يک و هم در دسته دو رسيدند. ما شروع خوبي با مساوي برابر اتلتيکو داشتيم.