مى خواستم از اول به پرسپولیس بروم/هیچ جوابی برای شیث ندارم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مى خواستم از اول به پرسپولیس بروم/هیچ جوابی برای شیث ندارم

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

مى خواستم از اول به پرسپولیس بروم/هیچ جوابی برای شیث ندارم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت : مى خواستم از اول به پرسپولیس بروم و در نهایت این اتفاق هم افتاد.
    سید جلال حسینی درباره حرف و حدیث هایى که درباره او و پیوستنش به پرسپولیس و استقلال به راه افتاده بود اظهار داشت : قبل از اینکه از سپاهان جدا شوم چند نوبت با رحیمى صحبت کردم، او مدیر خوبى است اما من تصمیمم را گرفته بودم و مى خواستم به پرسپولیس بروم. پس از پایان بازى ها با پرسپولیس مذاکره کردم و همه دیدند که در نهایت با این تیم قرارداد بستم.او درباره اینکه گفته مى شد با امیر قلعه نوعى نهار خورده و براى استقلالى شدن مذاکره کرده اظهار داشت : این موضوع را تکذیب مى کنم، با قلعه نوعى نهارى نخوردم و مذاکره نکردم. همانطور که گفتم مى خواستم از اول به پرسپولیس بروم و در نهایت این اتفاق هم افتاد.مدافع ملى پوش پرسپولیس درباره اظهار نظر شیث رضایى مبنى بر اینکه گفته بود یکى از شروط حسینى و بنگر عدم حضور او در پرسپولیس بوده گفت : دراینباره هیچ صحبتى ندارم و جوابى براى شیث ندارم. حسینى درباره شایعه عدم بازگشت دنیزلى به ایران و احتمال بازگشت دوباره على دایى گفت : هر دوى آنها مربیان بزرگى هستند، دایى اسطوره است و کار خودش را بلد است. در کل در اینباره باید از مدیریت باشگاه سوال خود را بپرسید زیرا پاسخ به آن در حیطه وظایف من نیست.وى درباره لقب کهکشانى که به پرسپولیس داده اند اظهار داشت : من این لقب را قبول ندارم، برخى بازیکنان جدا شده اند و من به همراه چند بازیکن دیگر به تیم آمدیم تا جاى آنها را پر کنیم اتفاقى که در همه تیم ها هم مى افتد.حسینى در ارزیابى خود از پرسپولیس ۹۲-۹۱ گفت : این فصل کارى سخت در پیش داریم، همه ما تلاش خواهیم کرد تا پرسپولیس را به جایگاه واقعى خود برگردانیم تا این تیم انتظارات هواداران خود را برآورده کند.وى درباره نحوه ورود به هیأت فوتبال براى ثبت قرارداد با پرسپولیس که در نوع خود عجیب بود افزود : خودم هم با آن شکل قرارداد بستن موافق نبودم اما نظر کى روش بود و باید آن را انجام مى دادیم.
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. 2 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

فرهاد قائمی (16th June 2012), Vahide (16th June 2012)

نام واقعی
    hamedjaafari
    شغل و حرفه
    کارمند شرکت مس سرچشمه
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | Spain
    تشکر شده 209 بار در 128 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    همینه شیث همیشه به حاشیه علاقه داشت حالا که خودش نیست میخواد اینجوری تیمو به حاشیه ببره
    ولی رفتار حرفه ای بازیکنان و مدیرعامل این اجازرو نمیده

نام واقعی
    mohammad
    تشکر شده 33 بار در 26 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    الوصل منتفي است/ خلعتبري در يك قدمي پرسپوليس؟

ارتش سرخ دات كام: به دنبال بي نتيجه ماندن مذاكرات مدير برنامه هاي محمدرضا خلعتبري با باشگاه الوصل امارات ، اين بازيكن در آستانه عقد قرارداد با پرسپوليس قرار گرفت.
    بعد از ناكامي الوصل در مسابقات باشگاه هاي جام خليج فارس و از دست دادن عنوان قهرماني، حرف و حديث هاي زيادي درباره توافق ديه گو مارادونا با فدراسيون فوتبال امارات براي هدايت تيم ملي اين كشور مطرح شد. همچنين در ايران شايعه اي مبني بر اينكه در صورت رفتن مارادونا از الوصل خلعتبري اين تيم را ترك مي كند و به تهران مي آيد، منتشر شده بود. با اين حال روز گذشته خبر رسيد كه به دنبال قطعي شدن جدايي خلعتبري از الوصل امارات اين بازيكن در يكقدمي پرسپوليس ي شدن قرار گرفته است.
    بعد از اينكه الوصل امارات با هدايت مارادونا در فصل گذشته هيچ مقامي به دست نياورد و از طرفي ديگر در بازي فينال جام باشگاه هاي خليج فارس قهرماني را به المحرق بحرين واگذار كرد، تمام مديران رده بالاي اين باشگاه ثروتمند از كار خود بركنار شدند و به اين ترتيب پرونده ماندن خلعتبري در اين باشگاه بسته شد.
    در حال حاضر اين بازيكن ملي پوش از دو باشگاه اماراتي و يك باشگاه قطري پيشنهادهاي قابل توجهي با مبالغ بالاي مالي دارد اما به نظر مي رسد خود خلعتبري هم تصميم گرفته كه فوتبال خودش را در ايران دنبال كند. به اين ترتيب مذاكرات اين بازيكن با باشگاه پرسپوليس در طول روزهاي گذشته به صورت جدي انجام شد و اگر اتفاق خاصي رخ ندهد و باشگاه هاي عربي با دادن پيشنهادهاي مالي چشمگير، نظر محمدرضا را براي ترك امارات عوض نكنند، اين بازيكن ظرف چند روز آينده قرارداد خود را با پرسپوليس منعقد خواهد كرد.

نويسنده : اوژن تهرانی - شنبه 27 خرداد 1391 و ساعت 0127 بعد از ظهر
    پرسپوليس , مارادونا , الوصل امارات , خليج فارس

5. کاربر مقابل از pedram عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Vahide (16th June 2012)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    شیث نکن این کارا را

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی