نوري: نيامدن دنيزلي به ضرر پرسپوليس است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نوري: نيامدن دنيزلي به ضرر پرسپوليس است

نام واقعی
    مهدی
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Argentina
    تشکر شده 501 بار در 172 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نوري: نيامدن دنيزلي به ضرر پرسپوليس است

هافبک پرسپوليس همچنين اظهار داشت : تا آنجا که من ميدانم دنيزلي آدم متعهدي است ولي گويا مشکلات او باعث شده که همه چيز عوض شود .

در حالي که پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات عملکرد موفقيتاميزي داشته است، حالا نيامدن مصطفي دنيزلي يک شوک بزرگ براي اين باشگاه است که مطمئنا پرسپوليس را با دردسرهاي زيادي مواجه خواهد کرد.

محمد نوري هافبک پرسپوليس در گفتوگو با خبرنگار سايت گل در مورد نيامدن دنيزلي ميگويد:« دنيزلي حدود 7 ماه با پرسپوليس کار کرد و در اين مدت با نقاط ضعف و قدرت تيم آشنا شد. حتي جذب بازيکن هم زيرنظر او انجام گرفت و نميدانم چرا حالا اين اتفاقات افتاده و او نميخواهد برگردد. تا آنجا که من ميدانم دنيزلي آدم متعهدي است ولي گويا مشکلات او باعث شده که همه چيز عوض شود.»

نوري در ادامه حرفهايش ميگويد:« دنيزلي خيلي خوب با شرايط پرسپوليس و فوتبال ايران آشنا شده بود و مطمئنا ميتوانست شرايط را براي فصل جديد تغيير داده و تيم را مدعي قهرماني کند. به نظر من نيامدن دنيزلي اتفاق خوبي نيست و به ضرر پرسپوليس خواهد بود. اين موضوع براي ما دردسر درست خواهد کرد و آمدن مربي جديد مشکلات خاص خودش را دارد.»

از نوري در مورد احتمال حضور برونو متسو در پرسپوليس سوال ميکنيم که او اينگونه جواب ميدهد:«من نميتوانم در مورد متسو نظر بدهم چون زياد او را نميشناسم و فقط ميدانم که در کشورهاي عربي کار کرده است. اگر مربي جديد بيايد مشکلات خاص خودمان را خواهيم داشت چون چند ماه زمان ميبرد تا با شرايط فوتبال ايران و پرسپوليس آشنا شود.»
    پرسپولیس و دیگر هیچ

نام واقعی
    مهرداد
    استاتوس
    قرمزته
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,540 بار در 632 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک