نمایش نه چندان راضی کننده بازیکنان تیم ملی ایران در برابر تیم اندوزی تا قبل از به ثمر رسیدن گل اول ، حوصله تماشاگران حاضر در ورزشگاه و مخاطبان تلویزیونی را به سر برد که تنها لژیونر اروپایی تیم ملی ایران (جواد نکونام ) ورق را کاملا به سود تیم ایران برگرداند .
در این خصوص بیژن ذوالفقار نسب کارشناس فوتبال ایران گفت: ما دو نیمه کاملا متفاوت از سوی تیم ایران در این مسابقه را نظاره گر بودیم . نیمه دوم به مراتب بهتر از نیمه اول توپ ومیدان را در اختیار گرفتیم . جواد نکونام کاپیتان تیم ملی به تنهایی و از روی خلاقیت فردی خود و از طریق سانتر از جناحین با ضربه سر دو گل حساس و مهم برای تیم ملی کشورمان به ثمر رسانی ، که به نوعی عامل برتری تیم ایران لقب گرفت و یخ بازی سرد و کسل کننده را شکست .
دکتر بیژن ادامه داد: تیم ملی ما بیشتر از اینها کار دارد وبا ید به سرمربی و مسولین فرصت بیشتری داده شود تا در برابر تیمهایی مانند اندونزی خیلی زودتر از اینها برتری خودش را دیکته کند . هنوز به تغییرات اساسی نیاز داریم تا بتوانیم روانتر در زمین حرکت کنیم .
دکتر ذوالفقار نسب در ادامه صحبتهای خود توصیه مهمی هم به کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کرد و افزود : سرمربی تیم ملی ایران بایستی فیلم بازیهای قبلی تیم ملی را با وسواس هرچه تمامتر مورد باز بینی و واکاوی قرار دهد ، تا متوجه شود که بهترین نقطه برای علی کریمی در تیم ملی کجا میتواند باشد؟ . تا وی بیشتر مثمر ثمر تر قرار بگیرد .