انصاريان: بنگر براي پرسپوليس خريد خوبي است[انصاريان: بنگر براي پرسپوليس خريد خوبي است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: انصاريان: بنگر براي پرسپوليس خريد خوبي است[انصاريان: بنگر براي پرسپوليس خريد خوبي است

نام واقعی
    ehsan
    استاتوس
    از هزاران یك نفر اهل دل اند آن هم تویی ما بقی تندیسی از
    شغل و حرفه
    شرکت کاله
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 2,129 بار در 1,000 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

انصاريان: بنگر براي پرسپوليس خريد خوبي است[انصاريان: بنگر براي پرسپوليس خريد خوبي است

علي انصاريان مدافع فصل گذشته شاهين هنوز با تيمي به توافق نرسيده و در حال حاضر به دنبال گرفتن طلبش از باشگاه شاهين است.

انصاريان در گفتوگو با خبرنگار سايت گل در مورد وضعيت فعلياش ميگويد:« من از شاهين حدود 300ميليون تومان طلب دارم به همين دليل چند روز پيش شکايت خود را به صورت رسمي به کميته انضباطي دادم. باشگاه شاهين خيلي بدهکار است ولي اگر قانون فدراسيون اجرا شود و مانع از قرارداد بستن بازيکنان جديد با تيمهاي بدهکار شوند و همچنين اگر به تيمهاي بدهکار اجازه حضور در ليگ برتر را ندهند ما ميتوانيم طلبهايم را بگيريم.»

از انصاريان در ادامه در خصوص يارگيري پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات سوال ميکنيم که او اينگونه جواب ميدهد:« به نظر من پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبي داشته است. الان بازيکن گرفتن واقعا سخت است ولي پرسپوليس بازيکنان خوبي را گرفت. البته هنوز چيزي معلوم نيست و بايد ديد اين بازيکنان خودشان را چگونه نشان خواهند داد.»

جذب محسن بنگر انتقادهايي را از پرسپوليس به همراه داشته و برخي معتقدند که اين باشگاه نبايد روي يک مدافع 33 ساله سرمايهگذاري ميکرد ولي انصاريان نظر ديگري دارد. او که مثل بنگر يک مدافع است و سالها در پرسپوليس بازي کرده است در اين خصوص ميگويد:« پرسپوليس بنگر را نگرفته که روي او سرمايهگذاري بلندمدت کند ولي به نظر من خريد خوبي است و تجربه اين بازيکن در يکي، دو سال آينده به درد پرسپوليس ميخورد.»

انصاريان تاکيد ميکند:« فراموش نکنيد که بنگر سابقه بازي در ليگ قهرمانان آسيا را دارد و با سپاهان چندبار قهرمان ايران شده است. به نظر من تجربه او به درد پرسپوليس ميخورد ولي سرمايهگذاري روي بازيکنان جوان يک موضوع ديگر است. به عنوان مثال من زماني که به پرسپوليس آمدم 20 سال داشتم و يادم ميآيد که با کاويانپور و کريمي به صورت هم زمان به پرسپوليس آمديم و سالها در اين تيم بازي کرديم.»

انصاريان در مورد وضعيت نامشخص کريمي در پرسپوليس و ناراحتيهاي او در چند روز اخير هم صحبت ميکند. او که رابطهاي نزديک با کريمي داشت ميگويد:« کريمي بازيکني نيست که اهل کلاس گذاشتن و ادا درآوردن باشد. او بيجهت ناراحت و عصباني نميشود و بايد ديد چه اتفاقاتي افتاده که اينطور ناراحت شده است. با اين حال من معتقدم که کريمي پرسپوليس را دوست دارد و در نهايت در اين تيم خواهد ماند.»

[IMG][/IMG]

وقتی سگها در بیابان از گرگها رشوه می گیرند

و مترسکها در مزارع با کلاغها تبانی میکنند...

از آدمها چه انتظاریست ؟؟؟

2. کاربر مقابل از EHSAN1989 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammadreza (16th June 2012)

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    ازش خوشم نمياد!!!

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

نام واقعی
    SAJAD
    استاتوس
    همه رنگ ها خوب است به جز دور نگی
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 225 بار در 69 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    -chun az football chizi namifahmi-ansariyan yeki az ba taasob haye perspolise va khahad bud ke be khater ansarifard modir amel oun moughe va ari han az perspolis raft estefragh